Komplet lëkure për tavolinë pune në zyrë 14 copë aksesorë në ngjyrë kafe

Kodi: 96-015
27 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 23 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Komplet lëkure për tavolinë pune në zyrë - 14 copë aksesorë prej lëkure artificiale në ngjyrë kafe, 100% origjinale dhe e punuar me dorë.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Komplet lëkure për tavolinë pune në zyrë - 14 copë aksesorë prej lëkure artificiale në ngjyrë kafe, 100% origjinale dhe e punuar me dorë. Ky grup unik tavoline me cilësi të lartë do ta bëjë zyrën tuaj një vend krejtësisht të ndryshëm. Karakteri maksimal përfaqësues garantohet nga përdorimi i materialeve më cilësore - lëkura sintetike. Të gjitha produktet në këtë kategori janë prej lëkure të klasit të parë 100% sintetike, të gjitha të punuara me dorë dhe të qepura dhe të përpunuara me ndershmëri nga prodhimi HAND MADE .

Dizajni unik i lëkurës kafe duket maksimalisht elegant dhe fisnik - një aksesor luksoz për zyrë ose studim. SET-i prej lëkure përbëhet nga 14 pajisje zyre: një rrogoz pune me hapësirë për fshehjen e dokumenteve, një mbajtëse stilolapsi, një mbajtëse letre për shënime, mbajtëse lëkure për celularin, mbajtëse kartëvizitash, mbajtëse celulari, jastëk 3x për pije, kuti lëkure për stilolapsa, tabaka dopio dokumentesh, etiketa dhe komplet stilolapsash floriri - stilolaps dhe stilolaps.

Tapeti i punës është projektuar që të ketë gjithmonë në dorë dokumentet tuaja të rëndësishme dhe jo brenda mundësive të syve kureshtarë rreth jush. Falë vendit të tij të fshehur, ju lejon të mbani të fshehura dokumente të rëndësishme. Nën kapakun ka një hapësirë ku mund të ruani lehtësisht dokumentet tuaja të rëndësishme. Luksoze   tavolinë prej lëkure (mat) - aksesorë unikë për zyrë. Tapet shkrimi ose tapete lëkure artificiale. Luksoze   tavolinë prej lëkure (mat) - aksesorë unikë për zyrë. Tapet shkrimi ose tapete lëkure artificiale.

Kartat e biznesit, stilolapsa, letra shënimesh, smartphone, dokumente. .. i keni të gjitha në vendin e duhur, pikërisht përballë jush!

tavolinë pune komplete lëkure për zyrë

Qëndrim lëkure për një tavolinë prej lëkure kafe me etiketë ari + stilolapsa ari - Stilolapsi SET përbëhet nga një stilolaps dhe një stilolaps. Ky grup stilolapsash ju jep mundësinë të përdorni stilolapsa të ndryshëm për qëllime të ndryshme shkrimi. Ju mund të përdorni stilolapsin për shkrime të zakonshme, dhe stilolapsi përdoret për të nënshkruar kontrata dhe dokumente të tjera të rëndësishme. I gjithë kompleti duket luksoz dhe elegant falë përdorimit të materialeve të klasit të parë në prodhim. Ky dekorim i tavolinës do t'ju lejojë të përdorni stilolapsin nëse është e nevojshme. Nuk ka më kërkim për një stilolaps në tavolinë ose brenda sirtarit.

grup stilolapsash në zyrë

Tabaka luksoze e dyfishtë për dokumente dhe letra prej lëkure. Tabaka e letrës ka përmasa 10x23x32 cm. Trupi është tërësisht prej lëkure, pjesa e brendshme është e veshur me kamoshi dhe aksesorët anësor metalikë janë në ngjyrë ari. Ky aksesor tavoline është një nga ndihmësit tanë më të mirë gjatë punës në zyrë. Ne marrim dhe krijojmë shumë letra çdo ditë si rezultat i punës sonë. Por ku t'i vendosni ato? Na duhet një vend ku mund t'i vendosim në mënyrë që t'i renditim më vonë. Tabaka jonë e dokumenteve do t'ju ndihmojë patjetër! Ka 2 tabaka dokumentesh që ju japin më shumë hapësirë për të ruajtur dokumentet dhe letrat. Tabaka është e pasuruar me menteshat anash rrëshqitëse ari , kështu që mund ta përdorni si të hapur ose të mbyllur.

Tabaka dokumentesh lëkure luksoze

100% e punuar me dorë dhe 100% lëkurë sintetike - kjo është dhurata ideale për këdo që vlerëson një produkt cilësor

Për lëkurën: vetëm lëkurë sintetike 100% e cilësisë së klasit të parë (Exclusive) përdoret për prodhimin e produkteve tona. Prodhimi i produkteve të tilla është ekskluzivisht i punuar me dorë .

Ne mbështesim shitjen e produkteve (Animal Friendly) që nuk shkaktuan asnjë mizori ndaj kafshëve. Materialet nga të cilat prodhohen kompletet luksoze të zyrës janë natyrale ose sintetike. Lëkura e përdorur për prodhimin e kompleteve dhe aksesorëve të zyrës është 100% lëkurë sintetike (Exclusive) dhe duket po aq luksoze sa lëkura origjinale e kafshëve dhe asnjë kafshë nuk është lënduar.

lëkurë të punuar me dorë

Karakteristikat:

plus Produkt me cilësi të lartë dhe elegant
plus E bërë prej lëkure sintetike
plus 100% e punuar me dorë
plus Dizajni luksoz: lëkurë kafe
plus 14 pajisje zyre

Specifikim:

Përmasat: 45x39x1 cm
Materiali: lëkurë, metal
Ngjyra e lëkurës: kafe
Ngjyra e qepjes: e bardhë
Ngjyra e metalit aksesor: ari

Përmbajtja e paketës:

1x dyshek pune me hapësirë për fshehjen e dokumenteve
1x mbajtëse stilolapsi
1x mbajtëse letre për shënime
1x stendë celulare prej lëkure
1x mbajtëse kartëvizitash
1 x mbajtëse celulari
3x jastëk për një pije
1 x kuti stilolapsi lëkure
1 x tabaka e dyfishtë dokumentesh
1x etiketë emri (pa emër) dhe një grup stilolapsash ari me një bazë: stilolaps dhe stilolaps

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim