Michael Jackson - shtrëngoj

Kodi: 06-091
1 700 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 417 L
porosit paraprakisht Dorëzimi i produktit bëhet rreth javës së 1-3 .
Po! Ne dërgojmë në US
+

Shitet kopsa e rripit Michael Jackson me një çmim të mirë që mund ta blini online në dyqanin tonë elektronik. Blloko atë që nuk mund të gjendet askund tjetër.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Shitet kopsa e rripit me motiv Michael Jackson me cmim te mire mund ta blini online ne e-shopin tone. Lidhja e rripit ajo që nuk mund të gjendet askund tjetër.

Ka dizajne të ndryshme për të zgjedhur dhe motive si muzikë, film vizatimor, ushtri, i çmendur e të tjera. Të gjithë do ta shijojnë atë - është e mrekullueshme si një dhuratë origjinale. Kopsat më të shumta në magazinë.

Specifikimet teknike:

Përmasat: 7,2 cm x 7,8 cm
Materiali: Metal

Çmimi vlen për 1 copë kops pa rrip.

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim