Shalqi - Mbajtës filxhani lundrues i fryrë

Kodi: 201-021
900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 750 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Mbajtëse pijesh lundruese me fryrje shalqiri është një aksesor i mrekullueshëm në pishinë. Mini fryrësi për gota do të kujdeset për argëtimin.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Shalqi - Mbajtëse filxhani lundruese e fryrë është një aksesor i mrekullueshëm në pishinë. Për argëtimin do të kujdeset mini fryrësja për gota . Të kesh pijen tënde të preferuar gjithmonë pranë nuk është më vetëm një ëndërr. Mund të vendosni pothuajse çdo gjë në mbajtësen e shalqirit të fryrë . Nëse dëshironi të freskoheni me një birrë të ftohtë ose t'i trajtoni fëmijët tuaj me një kola me flluska. Mbajtësja e filxhanit në formën e shalqinit do të sjellë një atmosferë gazmore në çdo pishinë dhe do t'i shtojë shumëllojshmëri çdo qëndrimi në plazh. Ju mund të freskoheni me një pije të ftohtë në çdo kohë dhe kudo.

Mini mbajtëse filxhani me fryrje shalqi

Mbajtësja gazmore e filxhanit të shalqirit sjell cilësi të lartë, origjinalitet dhe qëndrueshmëri.

Nuk duhet ta lini më argëtimin në pishinë apo të lini komoditetin e një shezlongu, mbajtësja praktike e filxhanit lundrues do t'i bëjë më të këndshme momentet e nxehta të verës. Mund të vendosni një kanaçe, shishe, koktej, kavanoz dhe gotë në mbajtësen e pjeprit . Nxitoni në plazh, liqen ose pishinë me pijen tuaj të preferuar, e cila do të mbahet nga mbajtësja unike e shalqirit . Shalqini do të jetë i lumtur të kujdeset për pijen tuaj, në fund të fundit, ju po e lini atë në duar të sigurta. Mbajtësi do të ruajë pijen tuaj të preferuar si një sy në kokë.

Mbajtëse pijesh lundruese e fryrë me shalqi

Argëtim, relaksim dhe mot i këndshëm - vetëm një mini mbajtës lundrues i fryrë për filxhanë me shalqi është i përsosur.

Mini fryrësja për pije është bërë nga material PVC me cilësi të lartë, i cili garanton rezistencë ndaj kushteve të këqija të jashtme. Fryrja në formë shalqini e mban pijen tuaj në një pozicion të qëndrueshëm, kështu që nuk duhet të shqetësoheni për derdhjen e saj. Dizajni i pazakontë lozonjar i shalqirit do t'i magjepsë të gjithë. Një rrotë e vogël e fryrë do t'ju japë relaksim të vërtetë. Tani e tutje, ju mund të shijoni një pije të shijshme të ftohtë nga komoditeti i një sediljeje të fryrë ose më gjatë. Bëjeni më të këndshëm qëndrimin tuaj në diellin e nxehtë me një mbajtëse të fryrë - Shalqi.

Mbajtëse filxhani pishinë me shalqi

Specifikat e produktit:

  • Materiali: PVC
  • Ngjyra: përzierje

Përmbajtja e paketës:

1x shalqi mbajtëse filxhani me fryrje

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim