Aksion - 5+1 mëngë tatuazhi

Kodi: 107-2
7 200 L 6 000 L Çmimi përjashtuar TVSH: 5 000 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Aksioni - blini 5 copë mëngë tatuazh dhe merrni 1 copë falas.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

VEPRIM - blini 5 copë mëngë tatuazh dhe merrni 1 copë falas..

Ju mund të zgjidhni nga të gjitha motivet e mëngëve të tatuazhit.
(Thjesht shkruani një shënim në porosinë se sa copë dhe çfarë motivesh kërkoni).

sleeves tatuazh nxehtë shkulje

Shiten mëngë tatuazhi nga najloni me një çmim të mirë që mund t'i blini online në dyqanin tonë elektronik. Rregullim i madh për ju.

Mëngët e tatuazhit janë bërë nga materiali i teknologjisë së lartë - najloni dhe material elastik, që imiton ngjyrën e lëkurës së njeriut dhe janë të ngjashme me çorapet e grave. Thjesht vihen në dorë dhe duken tamam sikur të kishit një tatuazh të vërtetë. Me këtë shkulje fantastike ju patjetër do të tërhiqni vëmendjen e miqve tuaj në festa, në klube, në disko etj. Një vëzhgues aktual as që e di se është vetëm një tatuazh i rremë ose një Kerk i rremë.

Përparësitë ndaj tatuazheve klasike janë fakti se mëngët e tatuazheve janë të lira, të lehta për t'u trajtuar dhe çdo ditë mund të ndryshoni dizajnin e tatuazhit dhe temën e tatuazhit të radhës sipas disponimit ose veshjes suaj. Që kur janë shfaqur mëngët, popullariteti i tyre rritet dhe fansat e tyre zgjerohen në mbarë botën.

Tatuazh në krah pa dhimbje? Mëngët e tatuazhit!

Mund të zgjidhni nga dizajne të ndryshme dhe të provoni se si të vishni tatuazh edhe nëse është fals. Nëse doni t'u bëni një dhuratë të lirë miqve tuaj, atëherë mëngët e tatuazhit janë zgjidhja e duhur.

Specifikimi i produktit:

- Madhësia universale
- Materiali: 92% Najlon 8% Spandex
- Gjatesia: 45 cm
- Nuk ka nevojë të hekurosni mëngët
- Mund të pastrohet në makinë larëse, ne rekomandojmë të mos përdorni kimikate kaq shpesh për të mbajtur dizajnin e mëngëve.

Çmimi i veprimit 5+1 mëngë tatuazh vlen për 6 copë mëngë tatuazh.

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim