Bluzë tatuazhi - Holy Woman

Kodi: 07-026
3 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 3 250 L
e shitur Na vjen keq, por ky produkt është shitur. Nuk është më i disponueshëm.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto

Shitet Bluzë tatuazh prej najloni me model të gruas së shenjtë me një çmim fantastik që mund ta blini online në dyqanin tonë oe. Një vegël e shkëlqyer për ju.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Shitet Bluzë tatuazh prej najloni me model të gruas së shenjtë me një çmim fantastik që mund ta blini online në dyqanin tonë elektronik. Një vegël e shkëlqyer për ju.

Bluza e tatuazhit është bërë nga materiale të teknologjisë së lartë najloni dhe material elastik, i cili imiton ngjyrën e lëkurës së njeriut. Thjesht vishni një bluzë dhe duket tamam si të keni një tatuazh të vërtetë. Me këto rregullime me siguri do të tërhiqni vëmendjen e miqve tuaj në festa, në klube, disko etj. Një vëzhgues aktual as nuk e kupton që është vetëm një tatuazh i rremë dhe i rremë.

Përparësitë janë se bluza e tatuazhit është e lirë, e lehtë për t'u trajtuar dhe çdo ditë mund të ndryshoni modele të tjera tatuazhesh dhe motive tatuazhesh nga disponimi ose veshja juaj. Bluzat e tatuazheve kanë gëzuar një popullaritet në rritje që kur janë shfaqur dhe kanë përhapur fansat e tyre në mbarë botën.

Tatuazhe në trup pa dhimbje? Pra, këtu janë bluzat me stil Tattoo për ju!

Ju mund të zgjidhni nga modelet tona të ndryshme dhe të provoni se si është të vishni një tatuazh, qoftë edhe i rremë. Nëse dëshironi t'i bëni dhuratën origjinale të dashurve tuaj, sigurisht që këmisha me tatuazh është zgjedhja e duhur.

Specifikat e produktit:

- Madhësia universale
- Materiali: 100% Najlon 8% Spandex
- Lartësia 55cm, gjerësia 35cm
- Bluza nuk mund të hekuroset
- Të përshtatshme për t'u larë, rekomandojmë të shmangni përdorimin e kimikateve për të mbrojtur modelet

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim