Mëngët e tatuazhit Najlon - E bekuar

Kodi: 07-013
1 200 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 000 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Shitet najloni me mëngë tatuazhi me një çmim të volitshëm që mund t'i blini online në dyqanin tonë online. Një vegël e shkëlqyer për ju.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Mëngë tatuazhesh Najloni - Të bekuara nga najloni për shitje me çmim të volitshëm që mund t'i blini online në dyqanin tonë të internetit. Vegël e shkëlqyer për ju.

Mëngët e tatuazhit janë bërë nga materiale najloni dhe material elastik të teknologjisë së lartë që imitojnë ngjyrën e lëkurës së njeriut dhe janë të ngjashme me çorapet e grave. Thjesht tërhiqni në dorë dhe duken sikur të kishit një tatuazh të vërtetë. Me këtë vegël sigurisht që ju tërheq vëmendjen e miqve tuaj, ose në festa të ndryshme, klube, disko etj. Është mjaft e vështirë të zbulosh se është vetëm një tatuazh i rremë ose një Kerk i rremë.

Përparësitë ndaj tatuazheve klasike janë ato që mëngët e tatuazheve janë të lira, të lehta për t'u trajtuar dhe çdo ditë mund të ndryshoni dizajne të tjera tatuazhesh ose motive tatuazhesh, sipas humorit ose veshjes tuaj. Që kur janë shfaqur mëngët, popullariteti i tyre rritet dhe zgjeron fansat e tyre në mbarë botën.

Tatuazh në krah pa dhimbje? Mëngët e tatuazhit Najlon!

Ju mund të zgjidhni nga modelet tona të ndryshme dhe të provoni se çfarë është të mbani një tatuazh edhe nëse është fals. Nëse dëshironi t'u bëni një dhuratë të afërmve ose miqve tuaj për pak para, mëngët e tatuazhit janë sigurisht zgjidhja e duhur.

Specifikim produkti:

- Madhësia universale
- Materiali: 92% Najlon 8% Spandex
- Gjatësia: 45 cm
- Mos hekurosni mëngët
- Mund të pastrohet në makinë larëse, rekomandojmë të mos përdorni kimikate për të ruajtur modelin

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (4)

93%