Pantyhose prej najloni dhe material elastik - Flaka

Kodi: 07-042
1 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Shiten pantyhose tatuazh prej najloni me model Flake me çmim fantastik mund ta blini online në e-shopin tonë. Një vegël e shkëlqyer për ju.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Shiten pantyhose tatuazh prej najloni me model Flake me çmim fantastik mund ta blini online në e-shopin tonë. Një vegël e shkëlqyer për ju.

Pantyhose tatuazh janë   bërë nga materiale të teknologjisë së lartë najloni dhe material elastik, i cili imiton ngjyrën e lëkurës së njeriut. Thjesht vishni pantyhos dhe duket tamam si të keni një tatuazh të vërtetë. Me këto rregullime me siguri do të tërhiqni vëmendjen e miqve tuaj në festa, në klube, disko etj. Një vëzhgues aktual as nuk e kupton se është vetëm një tatuazh i rremë dhe i rremë.

Përparësitë janë se pantyhos tatuazh janë të lira, të lehta për t'u trajtuar dhe çdo ditë ju mund të ndryshoni modele të tjera tatuazhesh dhe motive tatuazhesh nga disponimi ose veshja juaj. Pantyhos tatuazh kanë gëzuar popullaritet në rritje që kur ata kanë shkaktuar dhe ata kanë zgjeruar fansat e tyre në mbarë botën.

Tatuazhe në këmbë pa dhimbje? Pra, këtu janë pantyhos elegant Tattoo për ju!

Ju mund të zgjidhni nga modelet tona të ndryshme dhe të provoni se si është të vishni një tatuazh, qoftë edhe i rremë. Nëse dëshironi t'i bëni dhuratën origjinale të dashurve tuaj, sigurisht që pantyhos tatuazh është zgjedhja e duhur.

Specifikat e produktit:

- Madhësia universale
- Materiali: 100% Najlon 8% Spandex
- Gjatësia: 70 cm, gjerësia 15 cm
- Pantyhos nuk mund të hekuros
- Të përshtatshme për t'u larë, rekomandojmë të shmangni përdorimin e kimikateve për të mbrojtur modelet

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim