USB stoli

Kodi: 17-002
3 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Çelësa luksoz USB ose USB flash drive me 16 GB në formë perlë - shitje me çmime të volitshme që mund t'i blini online në dyqanin tonë elektronik. Gjithashtu i përshtatshëm si një dhuratë e shkëlqyer.

Mbrojtja e blerësit

 • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
 • Garanci për produktet - 24 muaj
 • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Bizhuteri Çelësa USB dhe USB flash drive në formë bizhuteri në shitje online në dyqanin tonë elektronik. Ky model unik është në formën e një guri të çmuar blu, varëse e bukur shumë e dekoruar me përpunim preciz. USB flash drive me 16 GB mund të vishet në qafë si një xhevahir i bukur, i cili nëse është e nevojshme mund të përdoret si çelës USB. Çelësat luksoz USB janë gjithashtu idealë si një dhuratë e shkëlqyer që do të kënaqë jo vetëm gratë. Gjithashtu i përshtatshëm si dhuratë për klientët, punonjësit ose partnerët tuaj të biznesit.

 • Gurë: rhinestones
 • Materiali: metal, aliazh zinku

Specifikimet:

Kapaciteti: 16 GB
Shpejtësia USB: USB 2.0
E përputhshme me Windows, Mac OS dhe Linux
Temperatura e punës: 0 ° C deri në 60 ° C (32 ° F deri në 140 ° F)
Temperatura e funksionimit: -20 ° C deri në 85 ° C (-4 ° F deri në 185 ° F)

Paketa përfshin:

1 x xhevahir USB
1x zinxhir

  Diskutimi i produktit (0)

  A keni pyetje në lidhje me produktin?
  Bëj pyetje në diskutim

  Ende nuk ka pyetje
  Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

  Vlerësimi i produktit (1)

  100%
  100%
  maria

  i madh

  kënaqësi maksimale
  asgjë

  Maks i madh

  Përkthyer nga: sk