Quack - Grykë mbrojtëse rosë për qentë

Kodi: 200-009
3 000 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 500 L
Së shpejti do ju ofrojmë

Grykë mbrojtëse për qentë. Vendosni një surrat në kokën e qenit tuaj dhe keni një rosë miqësore me katër këmbë.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Quack - surrat mbrojtëse rosë për qentë. Japonezët erdhën me idenë se si të ndryshonin buzën tradicionale të qenit me pamje brutale në diçka të këndshme dhe të padëmshme. Ata krijuan një surrat qesharak për qenin e quajtur Quack, i cili është në formën e rosës. Vendosni një surrat në kokën e qenit tuaj dhe keni një rosë miqësore me katër këmbë.

surrat e rosës

Në efektin e përgjithshëm, sigurisht që do të arrini që qeni juaj të duket i padëmshëm, por sigurisht që do të shkaktoni ndjesi në shëtitje, sepse njerëzit do të habiten dhe do të argëtohen në grykën e rosës, veçanërisht fëmijët me siguri do të kënaqen. Le të shpresojmë që qeni juaj të mos ofendohet shumë për shkak të këtij aksesori.

surrat e qenit shaka

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (4)

1%