Bluzë neoni - Ironman

Kodi: 58-006
2 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 083 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Bluzë neoni me një model Ironman shkëlqen në errësirë pas karikimit nga drita. Nga minuta në minutë do të bëheni një nga heronjtë tuaj të preferuar.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Bluzë neoni me një model Ironman shkëlqen në errësirë pas karikimit nga drita. Nga minuta në minutë do të bëheni një nga heronjtë tuaj të preferuar. Është e rehatshme, e lirshme dhe i përshtatet të gjithëve.

Është një këmishë e zakonshme gjatë ditës, por në natën e errët këmisha shkëlqen. Prandaj, nëse dëshironi të jeni cool dhe të tërhiqni vëmendjen në një festë, në klube, festivale apo disko, kjo lloj bluze neoni është zgjidhja më e mirë për ju. Prandaj shikoni edhe modelet e tjera “Bluza Glow in the Dark” dhe zgjidhni një prej tyre.

Shkëlqej në bluzën e errët

Specifikimet:

  • Bërë nga 100% pambuk
  • Prodhohet dhe shpërndahet vetëm në ngjyrë të zezë
  • Ju nuk keni nevojë të vendosni asnjë bateri në bluzë, thjesht lëreni atë në dritë për t'u karikuar

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim