Logo e ndezur neoni LED me mbajtëse - Dora (gishtat) simbol i paqes

Kodi: 78-103
6 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 5 750 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Logo LED me ndriçim të ndezur me stendë - Dora (gishtat) simbol i paqes me dy gishta të kryqëzuar si një dekorim i shkëlqyeshëm për çdo brendshme të shtëpisë.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Logo LED me ndriçim të ndezur me stendë - Dora (gishtat) simbol i paqes me dy gishta të kryqëzuar si një dekorim i shkëlqyeshëm për çdo brendshme. Dekorimi i ndriçimit reklamues që do t'i shtojë një prekje të egër hapësirës suaj dhe që garantohet të mos anashkalohet . Dekorimi elegant tani është i disponueshëm edhe për shtëpinë ose biznesin tuaj. Falë logove dekorative me ndriçim LED, ju mund të ndriçoni hapësirën ose të tërheqni vëmendjen e të gjithëve përreth jush. Reklamat LED që do t'ju vënë në pah.

Shenjat dhe logot NEON me ndriçim LED

Shenjat dhe logot NEON me ndriçim LED

Avantazhi i mbishkrimeve dhe logove dekorative me ndriçim LED është mundësia e vendosjes së tyre kudo që dëshironi . Ato janë perfekte për zyra (për ta bërë ambientin më të këndshëm), objekte tregtare ose për shtëpinë tuaj (si një dizajn modern). Logoja dekorative e dritës LED është në bazë, kështu që ju mund t'i vendosni ato praktikisht kudo.

Logo e ndezur - Simbol i paqes

Logoja neoni shkëlqen në të bardhë të ngrohtë. Mundësohet nga bateritë 2xAA (nuk përfshihen në paketë). Drita neoni është në një bazë të bardhë, përmban një çelës ON/OFF.   Dimensionet e reklamës neoni të Simbolit të Paqes janë 18x2,8x22 cm.

Logo e ndezur neoni - Simbol i paqes

Specifikimet:

Motivi: Simboli i paqes
Materiali: plastikë
Ngjyra e lehtë: e bardhë e ngrohtë
Ngjyra bazë: e bardhë
Përmasat: 18x2,8x22 cm
Furnizimi me energji elektrike: 2 x bateri AA (bateritë nuk përfshihen)

Drita neoni është në një bazë të bardhë, përmban një çelës ON/OFF.

Përmbajtja e paketës:

1x logo me ndriçim LED (në një bazë të bardhë)

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim