Pllakë me shkëlqim RESTORANT - Reklamë LED​

Kodi: 78-015
9 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 8 250 L
porosit paraprakisht Dorëzimi i produktit bëhet rreth javës së 1-3 .
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Pllakë me shkëlqim RESTORANT - Reklamë LED​. Dritat neoni  ideale si një dërrasë me shenja ndriçimi që ndriçojnë biznesin tuaj (pub, restorant) për shitje në internet këtu.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Tabela me shkëlqim RESTAURANT - Reklamë LED. Dritat neoni ideale si një tabelë me shenja shkëlqimi që ndriçojnë biznesin tuaj (pub, restorant) për shitje online këtu. Reklamë mbresëlënëse - dekorime të përsosura me ndriçim për të tërhequr vëmendjen.

Reklamim - Zemra me ndriçim LED për të shënuar funksionimin e biznesit ose si dekorim, do të pasurojë ambientet tuaja, të cilat sigurisht nuk do të anashkalohen dhe do të tërheqin klientët potencial. Dekorimi elegant me neon, të cilin zakonisht e gjeni në bare dhe klube nate, tashmë është i disponueshëm edhe për shtëpinë tuaj ose për ambientet e biznesit tuaj. Pankartat ose posterët klasikë të reklamave po i përkasin të shkuarës dhe për shkak se bëjnë një rrëmujë vizuale, shumë prej nesh as nuk i vërejnë më. Secilit prej nesh i pëlqen të dallohet nga diçka tjetër, si për individin, ashtu edhe për biznesin ku është vërtet e nevojshme. Falë tabelës së shenjave me shkëlqim LED, shenjave ose logove, ju do të ndriçoni hapësirën ose do të tërhiqni vëmendjen e të gjithëve përreth jush . Reklamat LED që do t'ju tërheqin.

Tabelat e shiritit LED neon - tabela me shkëlqim led që ndizen kudo

Logo dekorative me dritë LED - e cila, falë ndriçimit, dallohet në mesin e banderolave ​​të zakonshme reklamuese dhe informative. Avantazhi i tyre i madh është aftësia për t'i vendosur ato në mënyrë të përsëritur kudo që dëshironi. Ato janë perfekte për zyra (për ta bërë ambientin më të këndshëm), për bizneset tuaja (si një reklamë apo poster efektiv) ose për shtëpinë tuaj (si një dizajn modern). Ato do të shërbejnë gjithashtu si tabela lundruese LED për të tërhequr klientin. Mbishkrimet dekorative me dritë LED shpërndahen drejtpërdrejt në një jastëk plastike të tejdukshme, kështu që ju mund t'i vendosni ato pothuajse kudo.

Specifikimet:

Forma: Mirë se vini në restorant
Dimensionet - 25x48cm
Furnizimi me energji elektrike - USB 5V

Përmbajtja e paketës:

1x logo Led dritë

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim