Mini regjistrues zëri - diktafon spiun 3,5 cm ultra i vogël + memorie ultra e lehtë 10 g + 8 GB

Kodi: 09-104
9 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 8 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Mini regjistrues zëri - diktafon spiun 3,5 cm jashtëzakonisht i vogël + memorie ultra e lehtë 10 g + 8 GB memorie + audio MP3 + kufje stereo.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Mini regjistrues zëri - diktafon spiun ultra i vogël 3,5 cm + ultra i lehtë 10 g + 8 GB memorie + audio Mp3 player + kufje stereo për regjistrim të fshehtë audio. Regjistrues i zërit - portativ, ultra i hollë vetëm 1 cm i trashë. Regjistruesi mundësohet ose nëpërmjet kabllit USB të përfshirë ose nëpërmjet një baterie të ringarkueshme Li-polimer kur është plotësisht e ngarkuar, ofron regjistrim të vazhdueshëm të zërit dhe tingujve deri në 17 orë në formatin WAV. Kufjet e përfshira mund të përdoren për të luajtur skedarë audio. Regjistrim i matur audio kudo. Diktafoni mund të ngjitet lehtësisht në veshje si një distinktiv.

Mini Voice Recorder - Regjistrues audio spiun

Regjistrues audio i pajisjes spiune të mini diktafonit

Dimensionet në miniaturë dhe pesha e ulët garantojnë regjistrim zanor pa vëmendje kudo. Falë dizajnit të tij kompakt portativ, gjithmonë mund ta ruani lehtësisht regjistruesin e zërit ose ta fshehni si pajisje spiune në një xhep, për shembull, në mënyrë që të regjistroni biseda sekrete ose të matura ose detaje të ndryshme audio. Regjistruesi i zërit është regjistruesi ideal celular për kapjen e tingujve në distanca më të gjata. Pajisja ofron gjithashtu një funksion riprodhues MP3 për këngët tuaja të preferuara, të cilat mund t'i transferoni në pajisje nëpërmjet kabllit të të dhënave USB të përfshirë.

mini diktafon i fshehur

Regjistrues dixhital i zërit - memorie e brendshme 8 GB . Pajisja ofron 3 funksione në regjistrim me një zë, mp3 player, USB drive . Është një pajisje inovative që kombinon një dizajn elegant dhe në të njëjtën kohë një dizajn të këndshëm për të përdorur të gjitha funksionet e saj. Diktafoni dixhital regjistron tingullin në cilësi të lartë falë reduktimit të zhurmës së ambientit dhe për këtë arsye është një shtesë e shkëlqyer për trajnime, takime biznesi, biznes dhe qëllime të tjera të regjistrimit të bisedave. Memoria e integruar 8 GB ofron shumë hapësirë ruajtëse për regjistrimin e regjistrimeve zanore të qëndrueshme - deri në 96 orë regjistrim, gjithashtu falë baterisë së integruar të litiumit, e cila mund të përdoret për afërsisht 17 orë regjistrim të vazhdueshëm.

regjistrues zëri me diktafon për regjistrimin e zërit

Regjistruesi shërben gjithashtu si një luajtës MP3 falë memories së integruar në të cilën mund të përdorni një kabllo USB për të regjistruar këngët tuaja të preferuara ose për të riprodhuar bisedat e regjistruara dhe më pas për t'i dëgjuar ato përmes kufjeve. Skedarë të tjerë të ndryshëm mund të ngarkohen në memorien e integruar 8 GB, kështu që kryen edhe funksionin klasik të një USB flash drive portativ. Falë përmasave të tij në miniaturë, mini diktafoni është një pajisje regjistrimi portative dhe praktike që mund të përdoret në situata të ndryshme jetësore, kur nevojitet edhe një mënyrë që nuk bie në sy të regjistrimit të zërit.

Regjistrim automatik kur bateria është e ulët

regjistrues zëri

Vetëm 1 cm i trashë - diktafon super i lehtë dhe i gjithanshëm që nuk bie në sy - thjesht e lidhni me rrobat tuaja si një distinktiv

distinktiv diktafon

Karakteristikat:

plus Filloni regjistrimin me një prekje
plus Diktafoni zanor - madhësia dhe pesha në miniaturë vetëm 10 g
plus MP3, WMA dhe WAV player
plus USB flash drive me memorie të brendshme 8 GB
plus Kufje stereo

Specifikim:

Formati i regjistrimit të audios: WAV
Riprodhimi - formati: WAV / WMA / MP3
Shpejtësia e biteve: 192 KBPS
Frekuenca: 48 KHz
Karakteristikat: regjistrim audio me një prekje, mp3 player
Memorie e brendshme: 8 GB
Mbështetja e kartës Micro SD: jo
Furnizimi me energji elektrike: bateri litiumi e ringarkueshme e integruar
Koha e regjistrimit (kapaciteti i memories): deri në 96 orë
Koha e regjistrimit (jeta e baterisë): deri në 17 orë
Ngjyra: e zezë
Përmasat: 3,5x3,5x1 cm
Pesha: 10g

Përmbajtja e paketës:

1x diktafon dixhital
1 x kufje stereo
1x kabllo Micro USB
1x Manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (1)

95%