Çanta lëkure për meshkuj - një aksesor luksoz për biznesmenin

Kodi: 96-049
20 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 17 417 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Çanta lëkure për meshkuj - një aksesor luksoz për biznesmenin. Çanta projektuesi prej lëkure ideale për notebook ose laptop.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Çanta lëkure për meshkuj - një aksesor luksoz për biznesmenin. Çantë projektuesi prej lëkure ideale për notebook ose laptop dhe dokumente me konstruksion alumini. Mund të shërbejë edhe si valixhe apo çantë lëkure si aksesor luksi për biznesmenin. Ky kuti është një udhëzues me funksione të plota për udhëtimet tuaja , ai do të sigurojë ruajtjen e sigurt të një laptopi ose   renditja e organizuar e dokumenteve ose materialeve tuaja për prezantimin e propozimeve ose produkteve. Ka një dizajn elegant të një kuti alumini të bërë prej lëkure sintetike kafe të cilësisë së parë . Një çantë mashkulli me dy bravë metalike ari dhe katër këmbë metalike ari për të vendosur çantën. Ky aksesor vërtet ekskluziv ka një dorezë lëkure të gjatë dhe të rehatshme për mbajtje të lehtë.

Valixhe lëkure ekskluzive për të gjithë ata që pëlqejnë stilin dhe luksin.

valixhe lëkure për notebook dhe laptop

Materiali i butë prej lëkure e bën kutinë një aksesor në modë të bërë nga materiali i cilësisë së lartë . Pjesa e brendshme bosh e kutisë është ideale për ruajtjen e dokumenteve ose për të mbajtur laptop, fletore, revista dokumentesh, letra, libra dhe dokumente të tjera. Falë konstruksionit të fortë prej alumini, dokumentet, fletorja ose tableti juaj mbrohen dhe ruhen në mënyrë të sigurt.

Materiali: Lëkurë sintetike kafe, rreshtim najloni i zi
Dy bravë floriri, 4 këmbë floriri për çantë në këmbë, dorezë lëkure
Madhësia: 430x330x100 mm

Përmbajtja e paketës:

1x çantë projektuesi

Diskutimi i produktit (1)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ana

zonjë

Ana Cecilia pergjigje

Sa i trashë është? Unë do të doja të hollë

Përkthyer nga: es
0
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim