Dyshek lëkure e bardhë për tavolinë ose tavolinë pune - Lëkurë luksoze

Kodi: 96-025
6 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 5 750 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Dyshekë lëkure e bardhë për tavolinë ose tavolinë pune - Lëkurë luksoze 100% e punuar me dorë - fisnike dhe elegancë. Kjo tavolinë unike me cilësi të lartë.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Taskë lëkure e bardhë për tavolinë ose tavolinë pune - Lëkurë luksoze 100% e punuar me dorë - fisnike dhe elegancë. Ky grup unik tavoline me cilësi të lartë do ta bëjë zyrën tuaj një vend krejtësisht të ndryshëm. Karakteri maksimal përfaqësues garantohet nga përdorimi i materialeve më cilësore - lëkura. Të gjitha produktet në këtë kategori janë prej lëkure të klasit të parë 100% sintetike, të gjitha të punuara me dorë dhe të qepura dhe të përpunuara me ndershmëri nga prodhimi HAND MADE . Dizajni unik i lëkurës së bardhë duket maksimalisht elegant dhe fisnik - një aksesor luksoz për zyrën ose dhomën e punës. Tapeti i punës ka përmasa 49x34 cm.

Tavoline lëkure luksoze - ngjyrë e bardhë

dyshek tavoline e bardhë luksoze

Tapeti i punës është projektuar që të ketë gjithmonë në dorë dokumentet tuaja të rëndësishme dhe jo brenda mundësive të syve kureshtarë rreth jush. Falë vendit të tij të fshehur, ju lejon të mbani të fshehura dokumente të rëndësishme. Nën kapakun ka një hapësirë ku mund të ruani lehtësisht dokumentet tuaja të rëndësishme. Pajisja duket luksoze dhe elegante falë përdorimit të materialeve të klasit të parë në prodhim. Një aksesor lëkure me pamje klasi në të bardhë padyshim që do t'i mahnitë të gjithë.

Tavolinë lëkure e bardhë për zyrë

100% e punuar me dorë dhe 100% lëkurë sintetike - kjo është dhurata ideale për këdo që vlerëson një produkt cilësor

Për lëkurën: vetëm lëkurë sintetike 100% e cilësisë së klasit të parë (Exclusive) përdoret për prodhimin e produkteve tona. Prodhimi i produkteve të tilla është ekskluzivisht i punuar me dorë .

Ne mbështesim shitjen e produkteve (Animal Friendly) që nuk shkaktuan asnjë mizori ndaj kafshëve. Materialet nga të cilat prodhohen kompletet luksoze të zyrës janë natyrale ose sintetike. Lëkura e përdorur për prodhimin e kompleteve dhe aksesorëve të zyrës është 100% lëkurë sintetike (Exclusive) dhe duket po aq luksoze sa lëkura origjinale e kafshëve dhe asnjë kafshë nuk është lënduar.

lëkurë të punuar me dorë

Karakteristikat:

plus Produkt me cilësi të lartë dhe elegant
plus E bërë prej lëkure sintetike
plus 100% e punuar me dorë
plus Dizajn luksoz: lëkurë e bardhë
plus Hapësirë ruajtëse e fshehur për dokumente të rëndësishme

Specifikim:

Përmasat: 49x34 cm
Materiali: lëkurë
Ngjyra: lëkurë e bardhë

Përmbajtja e paketës:

1x Tavolinë prej lëkure

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim