Fshirës tavoline - SET tavoline Zyre 10 copë Luxury (Dru + Lëkurë)

Kodi: 96-009
29 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 24 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Fshirës tavoline - SET tavoline 10 copë Zyre Luksoze prej druri "ZEBRANO" dhe lëkure sintetike (100% e punuar me dorë).

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Fshirës tavoline - SET tavoline 10 copë Zyre Luksoze prej druri "ZEBRANO" dhe lëkure sintetike (100% e punuar me dorë). Ky grup unik tavoline me cilësi të lartë do ta bëjë zyrën tuaj një vend krejtësisht të ndryshëm. Karakteri maksimal përfaqësues garantohet nga përdorimi i materialeve të cilësisë më të lartë të lëkurës dhe drurit. Të gjitha produktet e kësaj kategorie janë prej druri cilësor dhe lëkure të klasit të parë 100% sintetike, të gjitha të punuara me dorë dhe të qepura dhe të përpunuara me ndershmëri nga prodhimi HAND MADE .

Dizajni unik i lëkurës së zezë me dru kafe duket maksimalisht elegant dhe fisnik - një aksesor luksoz për zyrë ose studim. SET-i prej lëkure përbëhet nga 10 pajisje zyre: një rrogoz pune me hapësirë ​​për fshehjen e dokumenteve, një mbajtëse stilolapsi, një mbajtëse letre për shënime, mbajtëse kalendarike, 2x tabaka për pije, tabaka për dokumente, etiketë dhe grup stilolapsash ari - stilolaps dhe stilolaps. . Luksoze   tavolinë prej lëkure (mat) - aksesorë unikë për zyrë. Tapet shkrimi ose tapete lëkure artificiale.

Ideale si dhuratë për një shef apo koleg në zyrë

dhuratë për shefin - një aksesor zyre

Tapeti i punës është projektuar që të ketë gjithmonë në dorë dokumentet tuaja të rëndësishme dhe jo brenda mundësive të syve kureshtarë rreth jush. Falë vendit të tij të fshehur, ju lejon të mbani të fshehura dokumente të rëndësishme. Nën kapakun ka një hapësirë ​​ku mund të ruani lehtësisht dokumentet tuaja të rëndësishme.

aksesorë zyre lëkure

Baza e tavolinës prej druri me pllakë ari + stilolapsa ari - Stilolaps SET përbëhet nga një stilolaps dhe një stilolaps. Ky grup stilolapsash ju jep mundësinë të përdorni stilolapsa të ndryshëm për qëllime të ndryshme shkrimi. Ju mund të përdorni stilolapsin për shkrime të zakonshme, dhe stilolapsi përdoret për të nënshkruar kontrata dhe dokumente të tjera të rëndësishme. I gjithë kompleti duket luksoz dhe elegant falë përdorimit të materialeve të klasit të parë në prodhim. Ky dekorim i tavolinës do t'ju lejojë të përdorni stilolapsin nëse është e nevojshme. Nuk ka më kërkim për një stilolaps në tavolinë ose brenda sirtarit.

dhoma e studimit apo e punës elegante

Tabaka luksoze e dyfishtë për dokumente dhe letra prej druri. Ky aksesor tavoline është një nga ndihmësit tanë më të mirë gjatë punës në zyrë. Ne marrim dhe krijojmë shumë letra çdo ditë si rezultat i punës sonë. Por ku t'i vendosni ato? Na duhet një vend ku mund t'i vendosim në mënyrë që t'i renditim më vonë. Tabaka jonë e dokumenteve do t'ju ndihmojë patjetër!

aksesorë zyre prej druri

lëkurë të punuar me dorë

100% e punuar me dorë, druri dhe 100% lëkurë sintetike - kjo është dhurata ideale për këdo që vlerëson një produkt cilësor

Për lëkurën: vetëm lëkurë sintetike 100% e cilësisë së klasit të parë (Exclusive) përdoret për prodhimin e produkteve tona. Prodhimi i produkteve të tilla është ekskluzivisht i punuar me dorë .

Ne mbështesim shitjen e produkteve (Animal Friendly) që nuk shkaktuan asnjë mizori ndaj kafshëve. Materialet nga të cilat prodhohen kompletet luksoze të zyrës janë natyrale ose sintetike. Lëkura e përdorur për prodhimin e kompleteve dhe aksesorëve të zyrës është 100% lëkurë sintetike (Exclusive) dhe duket po aq luksoze sa lëkura origjinale e kafshëve dhe asnjë kafshë nuk është lënduar.

përpunimi manual i drurit

Karakteristikat:

plus Produkt me cilësi të lartë dhe elegant - prodhuar në Turqi
plus E bërë prej lëkure sintetike dhe druri
plus 100% e punuar me dorë
plus Dizajn luksoz: lëkurë e zezë dhe dru kafe
plus 10 pajisje zyre
plus 100% i riciklueshëm + EKO miqësore

Specifikim:

Përmasat: 49x39x1 cm
Materiali: lëkurë, dru, metal
Ngjyra e lëkurës: e zezë
Ngjyra e drurit: kafe
Ngjyra e metalit aksesor: ari

Përmbajtja e paketës:

1x dyshek pune me hapësirë ​​për fshehjen e dokumenteve
1x mbajtëse stilolapsi
1x mbajtëse letre për shënime
1x mbajtës kalendar
2 x jastëk nën pije
1 x tabaka dokumentesh
1x etiketë emri (pa emër) dhe një grup stilolapsash ari me një bazë: stilolaps dhe stilolaps

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim