Komplet mbajtës stilolapsi argjendi - bazë xhami + orë + 2 stilolapsa argjendi

Kodi: 96-035
9 200 L Çmimi përjashtuar TVSH: 7 667 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Komplet mbajtëse stilolapsash argjendi - bazament tavoline prej xhami gri me orë dhe etiketë emri + tas kristali për kapëse letre + 2 stilolapsa me top dhe shatërvan.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Komplet mbajtëse stilolapsash argjendi - bazament tavoline prej xhami gri me orë dhe etiketë emri + tas kristali për kapëse letre + 2 stilolapsa me top dhe shatërvan. Kjo bazë unike e stilolapsit me cilësi të lartë me një etiketë emri do ta bëjë zyrën tuaj një vend krejtësisht të ndryshëm. Karakteri maksimal përfaqësues garantohet nga përdorimi i materialeve më cilësore . Produktet e kësaj kategorie janë prej qelqi, të gjitha të punuara me dorë dhe të qepura dhe të përpunuara me ndershmëri nga prodhimi HAND MADE . Dizajni unik me një kombinim të kristalit, xhamit gri, pllakës së emrit të argjendtë, dy stilolapsave argjendi dhe një ore duket jashtëzakonisht klas dhe fisnik - një aksesor luksoz për zyrën ose dhomën e punës.

Stilolapsi SET përbëhet nga një stilolaps dhe një stilolaps. Ky grup stilolapsash ju jep mundësinë të përdorni stilolapsa të ndryshëm për qëllime të ndryshme shkrimi. Ju mund të përdorni stilolapsin për shkrime të zakonshme, dhe stilolapsi përdoret për të nënshkruar kontrata dhe dokumente të tjera të rëndësishme. I gjithë kompleti duket luksoz dhe elegant falë përdorimit të materialeve të klasit të parë në prodhim. Xhami gri në kombinim me aksesorët e argjendtë me siguri do t'i mahnitë të gjithë. Ky dekorim i tavolinës do t'ju lejojë të përdorni stilolapsin nëse është e nevojshme. Nuk ka më kërkim për një stilolaps në tavolinë ose brenda sirtarit, nuk është pikërisht para jush. Ju gjithashtu keni një orë kristali dhe një tas me kapëse letre para syve - gjithmonë pranë!

SET stilolapsash argjendi - mbajtëse kristal xhami

set qelqi me stilolapsa argjendi

100% e punuar me dorë - kjo është një dhuratë ideale për këdo që vlerëson një produkt cilësor

aksesorë xhami për tavolinë

Karakteristikat:

plus Produkt me cilësi të lartë dhe elegant
plus E bërë prej qelqi
plus 100% e punuar me dorë
plus Dizajni luksoz: aksesorë gri dhe argjendi + kristal
plus shatërvan dhe stilolaps
plus Tas me orë kristali dhe kapëse letre

Specifikim:

Materiali: xhami dhe metal
Ngjyra e xhamit: gri
Ngjyra e etiketës: argjend
Ngjyra e stilolapsit: argjend
Ngjyra e orës: argjend + kristal
Tas me kapëse letre: kristal
Lloji i stilolapsit: stilolaps dhe stilolaps
Përmasat: 5,5x12x23 cm

Përmbajtja e paketës:

1x bazë qelqi me kapëse letre
1x stilolaps
1 x stilolaps me top
1x Orë
1x Etiketë (pa emër)

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim