Komplet zyre luksoz për tavolinë prej druri 8 copë - (arrë + lëkurë) i punuar me dorë

Kodi: 96-006
34 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 29 083 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Komplet zyre luksoz i tavolinës prej druri 8 copë prej druri arre dhe lëkure - 100% e punuar me dorë - pajisje unike tavoline me cilësi të lartë.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Komplet zyre luksoz tavoline prej druri 8 copë prej druri arre dhe lëkure - 100% e punuar me dorë - aksesorë unik tavoline me cilësi të lartë. Ky grup unik tavoline me cilësi të lartë do ta bëjë zyrën tuaj një vend krejtësisht të ndryshëm. Karakteri maksimal përfaqësues garantohet nga përdorimi i materialeve të cilësisë më të lartë. Të gjitha produktet e kësaj kategorie janë prej druri cilësor arre dhe lëkure artificiale, të gjitha të punuara me dorë dhe të qepura dhe të përpunuara me ndershmëri nga prodhimi HAND MADE .

Dizajni unik i lëkurës së zezë me dru arre kafe duket maksimalisht elegant dhe fisnik - një aksesor luksoz për zyrë ose studim. SET-i prej lëkure përbëhet nga 8 copë pajisje zyre: një rrogoz pune me hapësirë për fshehjen e dokumenteve, një mbajtëse stilolapsash, një mbajtëse letre për shënime, një mbajtëse kartëvizitash, një tabaka dokumentesh të dyfishta, një etiketë emri dhe një grup stilolapsash ari - stilolaps dhe stilolaps. Tavolinë prej lëkure luksoze (mat) - aksesorë unik për zyrë. Tapet shkrimi ose tapete lëkure artificiale.

Komplet luksoz i pershtatshem edhe si dhurate per shef (koleg) etj.

dhuratë për shefin

Pajisja e punës është projektuar në mënyrë që t'i keni gjithmonë dokumentet tuaja të rëndësishme pranë dhe jo brenda mundësive të syve kureshtarë përreth jush. Falë vendit të tij të fshehur, ju lejon të mbani të fshehura dokumente të rëndësishme . Nën kapakun ka një hapësirë ku mund të ruani lehtësisht dokumentet tuaja të rëndësishme.

tavolinë elegante

Stenda tavoline prej druri arre me etiketë ari + stilolapsa ari - Stilolaps SET përbëhet nga një stilolaps dhe një stilolaps. Ky grup stilolapsash ju jep mundësinë të përdorni stilolapsa të ndryshëm për qëllime të ndryshme shkrimi. Ju mund të përdorni stilolapsin për shkrime të zakonshme, dhe stilolapsi përdoret për të nënshkruar kontrata dhe dokumente të tjera të rëndësishme. I gjithë kompleti duket luksoz dhe elegant falë përdorimit të materialeve të klasit të parë në prodhim. Ky dekorim i tavolinës do t'ju lejojë të përdorni stilolapsin nëse është e nevojshme. Nuk ka më kërkim për një stilolaps në tavolinë ose brenda sirtarit.

mbajtëse stilolapsi luksoz

Dokumente luksoze dhe tabaka letre prej druri arre. Tabaka e letrës ka përmasa 10x23x32 cm. Trupi është tërësisht prej druri, pjesa e brendshme është e veshur me kamoshi dhe aksesorët anësor metalikë janë në ngjyrë ari. Ky aksesor tavoline është një nga ndihmësit tanë më të mirë gjatë punës në zyrë. Ne marrim dhe krijojmë shumë letra çdo ditë si rezultat i punës sonë. Por ku t'i vendosni ato? Na duhet një vend ku mund t'i vendosim në mënyrë që t'i renditim më vonë. Tabaka jonë e dokumenteve do t'ju ndihmojë patjetër! Ka 2 tabaka dokumentesh që ju japin më shumë hapësirë për të ruajtur dokumentet dhe letrat. Tabaka është e pasuruar me menteshat anash rrëshqitëse ari , kështu që mund ta përdorni si të hapur ose të mbyllur.

tabaka e dokumenteve luksoze

100% e punuar me dorë dhe dru arre - kjo është dhurata ideale për këdo që vlerëson një produkt cilësor

Për lëkurën: vetëm lëkurë sintetike 100% e cilësisë së klasit të parë (Exclusive) përdoret për prodhimin e produkteve tona. Prodhimi i produkteve të tilla është ekskluzivisht i punuar me dorë .

Ne mbështesim shitjen e produkteve (Animal Friendly) që nuk shkaktuan asnjë mizori ndaj kafshëve. Materialet nga të cilat prodhohen kompletet luksoze të zyrës janë natyrale ose sintetike. Lëkura e përdorur për prodhimin e kompleteve dhe aksesorëve të zyrës është 100% lëkurë sintetike (Exclusive) dhe duket po aq luksoze sa lëkura origjinale e kafshëve dhe asnjë kafshë nuk është lënduar.

dru i punuar me dorë

Karakteristikat:

plus Produkt me cilësi të lartë dhe elegant - prodhuar në Turqi
plus E punuar me lëkurë artificiale dhe dru arre
plus 100% e punuar me dorë
plus Dizajn luksoz: lëkurë e zezë dhe dru i zi
plus 8 pajisje zyre
plus 100% i riciklueshëm + EKO miqësore

Specifikim:

Përmasat: 58x39x1 cm
Materiali: lëkurë artificiale, dru arre, metal
Ngjyra e lëkurës: e zezë
Ngjyra e drurit: e zezë
Ngjyra e metalit aksesor: ari

Përmbajtja e paketës:

1x dyshek pune me hapësirë për fshehjen e dokumenteve
1x qëndrim stilolapsi
1x mbajtëse letre për shënime
1x mbajtëse kartëvizitash
1 x tabaka e dyfishtë dokumentesh
1x etiketë emri (pa emër) dhe një grup stilolapsash ari me një bazë: stilolaps dhe stilolaps

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim