Mbajtëse e kornizës së fotografive - mbajtëse fotografie lëkure luksoze e zezë 21,5x17,5 cm

Kodi: 96-044
4 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 3 750 L
porosit paraprakisht Dorëzimi i produktit bëhet rreth javës së 1-3 .
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Mbajtëse për korniza fotografish - mbajtëse fotografie prej lëkure luksoze, ngjyrë e zezë 21,5x17,5 cm, 100% e punuar me dorë - aksesor unik për zyrë.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Stenda e kornizave - mbajtëse fotoje lëkure luksoze ngjyrë e zezë 21,5x17,5 cm, 100% e punuar me dorë - aksesor unik për zyrë .   Fotoja apo portreti perfekt meriton një vend të jashtëzakonshëm - një kornizë lëkure!   Karakteri maksimal përfaqësues garantohet nga përdorimi i materialeve më cilësore - lëkura sintetike. Të gjitha produktet në këtë kategori janë prej lëkure të klasit të parë 100% sintetike, të gjitha të punuara me dorë dhe të qepura dhe të përpunuara me ndershmëri nga prodhimi HAND MADE . Dizajni unik i lëkurës së zezë duket maksimalisht me klas - një aksesor luksoz për zyrën, dhomën e punës. Korniza ka përmasa 21,5x17,5x1 cm, duket luksoze dhe elegante falë përdorimit të materialeve të klasit të parë në prodhim. Një aksesor lëkure me pamje klasi në të zezë me siguri do t'i mahnitë të gjithë.

Kornizë fotografie - lëkurë e zezë

korniza fotografike prej lëkure

100% e punuar me dorë dhe 100% lëkurë sintetike - kjo është dhurata ideale për këdo që vlerëson një produkt cilësor

Për lëkurën: vetëm lëkurë sintetike 100% e cilësisë së klasit të parë (Exclusive) përdoret për prodhimin e produkteve tona. Prodhimi i produkteve të tilla është ekskluzivisht i punuar me dorë .

Ne mbështesim shitjen e produkteve (Animal Friendly) që nuk shkaktuan asnjë mizori ndaj kafshëve. Materialet nga të cilat prodhohen kompletet luksoze të zyrës janë natyrale ose sintetike. Lëkura e përdorur për prodhimin e kompleteve dhe aksesorëve të zyrës është 100% lëkurë sintetike (Exclusive) dhe duket po aq luksoze sa lëkura origjinale e kafshëve dhe asnjë kafshë nuk është lënduar.

lëkurë e punuar me dorë

Karakteristikat:

plus Produkt me cilësi të lartë dhe elegant
plus E bërë prej lëkure sintetike
plus 100% e punuar me dorë
plus Dizajn luksoz: lëkurë e zezë

Specifikim:

Materiali: lëkurë sintetike, plastikë transparente, metal
Ngjyra: lëkurë e zezë
Ngjyra e aksesorit metalik: ari

Përmbajtja e paketës:

1x Kornizë fotografish lëkure

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim