Mbajtëse stilolapsi ari - qëndrim tavoline prej xhami + glob kristali + orë

Kodi: 96-037
8 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 7 083 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Mbajtëse stilolapsi floriri - stendë tavoline prej xhami + glob kristali + orë. Set stilolapsi luksoz për një zyrë të jashtëzakonshme.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Mbajtëse stilolapsi floriri - stendë tavoline prej xhami + glob kristali + orë. Set stilolapsi luksoz për një zyrë të jashtëzakonshme. Kjo bazë unike e stilolapsit me cilësi të lartë me një etiketë emri do ta bëjë zyrën tuaj një vend krejtësisht të ndryshëm. Karakteri maksimal përfaqësues garantohet nga përdorimi i materialeve më cilësore . Produktet e kësaj kategorie janë prej qelqi, të gjitha të punuara me dorë dhe të qepura dhe të përpunuara me ndershmëri nga prodhimi HAND MADE . Dizajni unik me kombinimin e xhamit, pllakës së artë, stilolapsit, orës dhe globit kristali duket jashtëzakonisht elegant dhe fisnik - një aksesor luksoz për zyrën ose dhomën e punës. SET përbëhet nga një stilolaps, një orë ari dhe një glob kristali.

I gjithë kompleti duket luksoz dhe elegant falë përdorimit të materialeve të klasit të parë në prodhim. Një gotë në kombinim me aksesorë floriri dhe kristal, me siguri do t'i mahnitë të gjithë. Ky dekorim i tavolinës do t'ju lejojë të përdorni stilolapsin nëse është e nevojshme. Nuk ka më kërkim për një stilolaps në tavolinë ose brenda sirtarit, nuk është pikërisht para jush. Ju gjithashtu keni një orë kristal para syve tuaj - gjithmonë në dorë!

Stilolaps i artë - Stand stilolapsi xhami luksoz

set stilolapsi i artë

100% e punuar me dorë - kjo është një dhuratë ideale për këdo që vlerëson një produkt cilësor

aksesorë xhami për tavolinë

Karakteristikat:

plus Produkt me cilësi të lartë dhe elegant
plus E bërë prej qelqi
plus 100% e punuar me dorë
plus Dizajni luksoz: aksesorë xhami dhe ari + kristal
plus Stilolaps me top
plus Orë ari dhe glob kristali

Specifikim:

Materiali: xhami dhe metal
Ngjyra e xhamit: e qartë
Ngjyra e etiketës: ari
Ngjyra e stilolapsit: ari
Ngjyra e orës: e artë
Globi: kristal
Lloji i stilolapsit: stilolaps me top
Përmasat: 5,5x12x23 cm

Përmbajtja e paketës:

1x stendë xhami me glob
1 x stilolaps me top
1x Orë
1x Etiketë (pa emër)

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim