Mbajtëse stilolapsi për tavolinë - druri me bazë të zezë me pllakë të artë + 2 stilolapsa floriri

Kodi: 96-028
9 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 8 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Mbajtëse stilolapsi për tavolinë - Mbajtëse stilolapsi prej druri luksoz me bazë të zezë me pllakë të artë + 2 stilolapsa floriri dhe stilolapsa, 100% punuar me dorë.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Mbajtëse stilolapsi për tavolinë - Mbajtëse stilolapsi prej druri luksoz me bazë të zezë me pllakë të artë + 2 stilolapsa floriri dhe stilolapsa, 100% punuar me dorë. Kjo bazë unike e stilolapsit me cilësi të lartë me një etiketë emri do ta bëjë zyrën tuaj një vend krejtësisht të ndryshëm. Karakteri maksimal përfaqësues garantohet nga përdorimi i materialeve më cilësore . Të gjitha produktet e kësaj kategorie janë prej druri të klasit të parë, të gjitha të punuara me dorë dhe të qepura dhe të përpunuara me ndershmëri nga prodhimi HAND MADE . Dizajni unik me një kombinim të drurit të zi të përzgjedhur, një pllake ari dhe dy stilolapsa ari duket jashtëzakonisht klas dhe fisnik - një aksesor luksoz për zyrën ose dhomën e punës. Stilolapsi SET përbëhet nga një stilolaps dhe një stilolaps.

Ky grup stilolapsash ju jep mundësinë të përdorni stilolapsa të ndryshëm për qëllime të ndryshme shkrimi. Ju mund të përdorni stilolapsin për shkrime të zakonshme, dhe stilolapsi përdoret për të nënshkruar kontrata dhe dokumente të tjera të rëndësishme. I gjithë kompleti duket luksoz dhe elegant falë përdorimit të materialeve të klasit të parë në prodhim. Druri i zi në kombinim me aksesorët e artë me siguri do t'i mahnitë të gjithë. Ky dekorim i tavolinës do t'ju lejojë të përdorni stilolapsin nëse është e nevojshme. Nuk ka më kërkim për një stilolaps në tavolinë ose brenda sirtarit.

Shtenda stilolapsash luksoze - prej druri, stendë stilolapsash për zyrën tuaj.
Mbajtëse stilolapsi dhe organizator për tavolinë - Produkte origjinale të punuar me dorë.

stilolapsa ari me stendë të zezë prej druri

100% druri i punuar me dorë dhe i zgjedhur - kjo është dhurata ideale për këdo që vlerëson një produkt cilësor

dru i punuar me dorë

Karakteristikat:

plus Produkt me cilësi të lartë dhe elegant
plus Bërë nga druri i zgjedhur
plus 100% e punuar me dorë
plus Dizajn luksoz: aksesorë prej druri të zi dhe ari
plus shatërvan dhe stilolaps

Specifikim:

Materiali: dru dhe metal
Ngjyra e drurit: e zezë
Ngjyra e etiketës: ari
Ngjyra e stilolapsit: ari
Lloji i stilolapsit: stilolaps dhe stilolaps

Përmbajtja e paketës:

1x Baza prej druri
1x stilolaps
1 x stilolaps me top
1x Etiketë (pa emër)

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim