SET zyre luksoze per dokumenta per tavoline zyre 6 cope lekure e zeze + dru

Kodi: 96-055
23 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 19 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

SET zyre luksoze per dokumenta per tavoline zyre 6 cope lekure e zeze + dru - komplet prej druri natyral dhe lekure sintetike (100% i punuar me dore).

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Dokument zyre luksoze SET për tavolinë zyre 6 copë lëkurë e zezë + dru - një komplet prej druri natyral dhe lëkure sintetike (100% e punuar me dorë) përbëhet nga 6 aksesorë të dobishëm që do të organizojnë tavolinën tuaj dhe do ta mbajnë të rregullt. Në faqen tonë të internetit, mund të gjeni komplete tavoline të ndryshme prej druri dhe lëkure në ngjyra të ndryshme , të cilat mund t'i përdorni në zyrat tuaja për të dekoruar dhe dizajnuar tryezën tuaj . Ky SET unik, me cilësi të lartë tavoline pune do ta kthejë zyrën tuaj në një tjetër vend.

Karakteri maksimal përfaqësues garantohet nga përdorimi i materialeve më cilësore - lëkura dhe druri. Të gjitha produktet e kësaj kategorie janë prej druri të cilësisë së lartë të klasit të parë 100% lëkurë sintetike, të gjitha të punuara me dorë dhe të qepura dhe të përpunuara me ndershmëri nga prodhimi HAND MADE . Dizajni unik i lëkurës së zezë duket maksimalisht elegant dhe fisnik - një aksesor luksoz për zyrën ose dhomën e punës. SET-i prej lëkure përbëhet nga 6 pajisje zyre: një mbajtëse për stilolapsa dhe lapsa, një mbajtëse për letrat e shënimeve, një tavolinë me mbulesë për dokumente, një mbajtëse kalendar dhe një stendë për stilolapsa dhe karta biznesi, një grup stilolapsash ari. - një stilolaps dhe një stilolaps.

Një set luksoz i përshtatshëm edhe si dhuratë për babanë, mik apo shef (koleg)

set zyre ngjyre lekure dhe druri e zeze

Stenda druri + stilolapsa ari - SET-i i stilolapsave përbëhet nga një stilolaps dhe një stilolaps. Ky grup stilolapsash ju jep mundësinë të përdorni stilolapsa të ndryshëm për qëllime të ndryshme shkrimi. Stilolapsin mund ta përdorni për shkrime normale dhe stilolapsin për nënshkrimin e kontratave dhe dokumenteve të tjera të rëndësishme. I gjithë ky grup duket luksoz falë përdorimit të materialeve të klasit të parë në prodhim. Ky dekorim i tavolinës do t'ju lejojë të arrini stilolapsin që ju nevojitet kur të keni nevojë. Nuk ka më kërkim për një stilolaps në tavolinë ose brenda sirtarit.

Komplet tavoline pune - dru lekure e zeze

Tapeti i punës është krijuar në mënyrë që dokumentet tuaja të rëndësishme t'i keni gjithmonë pranë dhe që ato të mos jenë të arritshme nga sytë e të huajve të njerëzve përreth jush. Falë vendit të tij të fshehur, ju lejon të mbani të fshehura dokumente të rëndësishme . Nën kapakun ka një hapësirë ku mund të ruani lehtësisht dokumentet tuaja të rëndësishme.

jastëk dokumentesh prej lëkure luksoze

Një komplet zyre luksoze për stilolapsa, dokumente dhe letra prej druri . Ky aksesor i tavolinës është një nga ndihmësit tanë më të mirë gjatë punës në zyrë. Ne kemi nevojë për një vend ku mund të punojmë në paqe pa kaos në tryezë, duhet të kemi gjithçka në rregull. Përveç organizimit të stilolapsave dhe aksesorëve në tavolinë, me setin tonë keni gjithçka të organizuar .

set zyre luksoze prej druri

100% e punuar me dorë, druri dhe 100% lëkurë sintetike - kjo është një dhuratë ideale për këdo që vlerëson një produkt cilësor

lëkurë e punuar me dorë

Për lëkurën: vetëm lëkurë sintetike 100% e cilësisë së klasit të parë (Exclusive) përdoret për prodhimin e produkteve tona. Prodhimi i produkteve të tilla është ekskluzivisht i punuar me dorë .

Ne mbështesim shitjen e produkteve (Animal Friendly) që nuk shkaktuan asnjë mizori ndaj kafshëve. Materialet nga të cilat prodhohen kompletet luksoze të zyrës janë natyrale ose sintetike. Lëkura e përdorur për prodhimin e kompleteve dhe aksesorëve të zyrës është 100% lëkurë sintetike (Exclusive) dhe duket po aq luksoze sa lëkura origjinale e kafshëve dhe asnjë kafshë nuk është lënduar.

përpunimi manual i drurit

Karakteristikat:

plus Produkt me cilësi të lartë dhe elegant - prodhuar në Turqi
plus E bërë prej lëkure sintetike dhe druri
plus 100% e punuar me dorë
plus Dizajn luksoz: lëkurë e zezë dhe dru i zi
plus 6 copë aksesorë
plus 100% i riciklueshëm + EKO miqësore

Specifikim:

Dimensionet e dyshekut: 59x39x1 cm
Materiali: lëkurë, dru, metal
Ngjyra e lëkurës: e zezë
Ngjyra e drurit: e zezë
Ngjyra metalike e aksesorëve: ari

Përmbajtja e paketës:

1x qëndrim për stilolapsa dhe lapsa
1x mbajtëse letre për shënime
Tavoline 1x me mbulesë për dokumente
1x mbajtëse kalendarike dhe një stendë për stilolapsa dhe kartëvizita
1x set stilolapsash ari - stilolaps dhe stilolaps

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim