Stenda e stilolapsit prej qelqi ngjyrë e zezë – me orë + mbajtëse për kartëvizitë + stilolaps argjendi

Kodi: 96-034
8 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 7 417 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Stenda e stilolapsit prej qelqi ngjyrë e zezë – me orë​ + mbajtëse kartëvizitash kristal + stilolaps argjendi, 100% i punuar me dorë.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Stenda e stilolapsit prej qelqi ngjyrë e zezë – me orë + mbajtëse kartëvizitash kristal + stilolaps argjendi, 100% i punuar me dorë. Kjo bazë unike e stilolapsit me cilësi të lartë me një etiketë emri do ta bëjë zyrën tuaj një vend krejtësisht të ndryshëm. Karakteri maksimal përfaqësues garantohet nga përdorimi i materialeve më cilësore . Produktet e kësaj kategorie janë prej qelqi, të gjitha të punuara me dorë dhe të qepura dhe të përpunuara me ndershmëri nga prodhimi HAND MADE . Dizajni unik me një kombinim të xhamit të zi, pllakës së artë, stilolapsit të argjendtë dhe orës duket jashtëzakonisht klas dhe fisnik - një aksesor luksoz për zyrën ose dhomën e punës. Stilolapsi SET përbëhet nga stilolaps, një orë dhe një mbajtëse kartëvizitash.

I gjithë kompleti duket luksoz dhe elegant falë përdorimit të materialeve të klasit të parë në prodhim. Xhami i zi në kombinim me aksesorët e artë dhe argjendi me siguri do t'i mahnitë të gjithë. Ky dekorim i tavolinës do t'ju lejojë të përdorni stilolapsin nëse është e nevojshme. Nuk ka më kërkim për një stilolaps në tavolinë ose brenda sirtarit, nuk është pikërisht para jush. Ju gjithashtu keni një orë kristali dhe mbajtëse kartëvizitash para syve - gjithmonë pranë!

Set stilolapsa xhami - stendë luksoze prej xhami

stenda qelqi set stilolaps

100% e punuar me dorë - kjo është një dhuratë ideale për këdo që vlerëson një produkt cilësor

aksesorë xhami për tavolinë

Karakteristikat:

plus Produkt me cilësi të lartë dhe elegant
plus E bërë prej qelqi
plus 100% e punuar me dorë
plus Dizajni luksoz: xhami i zi + aksesorë ari dhe argjendi + kristal
plus Stilolaps me top
plus Mbajtëse ore kristal dhe kartëvizita

Specifikim:

Materiali: xhami dhe metal
Ngjyra e xhamit: e zezë
Ngjyra e etiketës: ari
Ngjyra e stilolapsit: argjend
Ngjyra e orës: ar + kristal
Mbajtësi i kartës së biznesit: kristal
Stilolaps: stilolaps me top
Përmasat: 5,5x12x23 cm

Përmbajtja e paketës:

1x Bazë xhami me mbajtëse për kartëvizita
1 x stilolaps me top
1x Orë
1x Etiketë (pa emër)

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim