Tapeti për shkrim tavoline lëkure e zezë 60x40 cm për tavolinë/PC - Punuar me dorë

Kodi: 96-022
8 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 7 417 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Dyshekë shkrimi tavoline lëkure e zezë 60x40 cm për tavolinë/PC - Punuar me dorë​. Kjo tavolinë unike me cilësi të lartë do ta bëjë zyrën tuaj një vend krejtësisht të ndryshëm.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Taskë shkrimi tavoline lëkure e zezë 60x40 cm për tavolinë/PC - Punuar me dorë. Kjo tavolinë unike me cilësi të lartë do ta bëjë zyrën tuaj një vend krejtësisht të ndryshëm. Karakteri maksimal përfaqësues garantohet nga përdorimi i materialeve më cilësore - lëkura sintetike. Të gjitha produktet në këtë kategori janë prej lëkure të klasit të parë 100% sintetike, të gjitha të punuara me dorë dhe të qepura dhe të përpunuara me ndershmëri nga prodhimi HAND MADE . Dizajni unik i lëkurës së zezë duket maksimalisht elegant dhe fisnik - një aksesor luksoz për zyrë ose studim. Tapeti i punës ka përmasa 60x40 cm.

Blloqe shkrimi lëkure e zezë 60x40 - luksoze dhe elegante

tavoline lëkure për pc

Tapeti i punës ka një skaj të përparmë të lakuar dhe do të përshtatet me laptopin, mausin, smartfonin tuaj, etj. Tapeti duket luksoz dhe elegant falë përdorimit të materialeve të klasit të parë në prodhim. Një aksesor lëkure me pamje klasi në të zezë me siguri do t'i mahnitë të gjithë.

Lëkurë e laptopit - luksoz

jastëk lëkure luksoze për laptop

100% e punuar me dorë dhe 100% lëkurë sintetike - kjo është dhurata ideale për këdo që vlerëson një produkt cilësor

Për lëkurën: vetëm lëkurë sintetike 100% e cilësisë së klasit të parë (Exclusive) përdoret për prodhimin e produkteve tona. Prodhimi i produkteve të tilla është ekskluzivisht i punuar me dorë .

Ne mbështesim shitjen e produkteve (Animal Friendly) që nuk shkaktuan asnjë mizori ndaj kafshëve. Materialet nga të cilat prodhohen kompletet luksoze të zyrës janë natyrale ose sintetike. Lëkura e përdorur për prodhimin e kompleteve dhe aksesorëve të zyrës është 100% lëkurë sintetike (Exclusive) dhe duket po aq luksoze sa lëkura origjinale e kafshëve dhe asnjë kafshë nuk është lënduar.

lëkurë e punuar me dorë

Karakteristikat:

plus Produkt me cilësi të lartë dhe elegant
plus E bërë prej lëkure sintetike
plus 100% e punuar me dorë
plus Dizajn luksoz: lëkurë e zezë
plus Buzë e përparme e lakuar

Specifikim:

Përmasat: 60x40 cm
Materiali: lëkurë sintetike
Ngjyra: lëkurë e zezë

Përmbajtja e paketës:

1x Tavolinë lëkure

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim