Gërvishtja e hartës së botës - madhësia 88x55 cm

Kodi: 66-081
2 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 417 L
e shitur Na vjen keq, por ky produkt është shitur. Nuk është më i disponueshëm.
Po! Ne dërgojmë në US

Scratch off harta e botës - madhësia 88x55 cm​ është një nga hartat cilësore fshirëse dhe është padyshim një dhuratë e shkëlqyer për çdo udhëtar.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Scratch off harta e botës - madhësia 88x55 cm​ është një nga hartat cilësore fshirëse dhe është padyshim një dhuratë e shkëlqyer për çdo udhëtar. Nëse ju pëlqen të udhëtoni, një hartë udhëtimi është një shtesë e shkëlqyer për dhomën tuaj. Mund të fshini destinacionet e vizituara më parë dhe të mbani mend udhëtimet tuaja nëpër botë. Një dhuratë e shkëlqyer për turistët dhe të gjithë ata që duan të udhëtojnë. Harta përbëhet nga dy shtresa. Pjesa e sipërme është prej fletë metalike, të cilën mund ta gërvishtni me një monedhë, e cila do të zbulojë një shtresë të poshtme shumëngjyrëshe dhe kështu do të jetë mirë të shihni se ku keni qenë :)

Një dhuratë e shkëlqyer për çdo udhëtar

Gërvisht hartën

Harta e madhe e të gjithë botës

gërvishtje harta fshirje

Specifikim:

Ngjyra: e artë + ngjyra e plotë
Pesha: 206 g
Përmasat: 88x55 cm
Përmasat e paketimit: 63x7x7 cm

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim