Kafka e artë - shtrëngoj rripi

Kodi: 06-102
1 200 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 000 L
e shitur Na vjen keq, por ky produkt është shitur. Nuk është më i disponueshëm.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Shitet kafka e artë - përzgjedhje të ndryshme të kopsave të rripit. Mund të blini online në e-shopin tonë me çmime të mira.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Shitet kafka e artë - kopsa rripi me një çmim të mirë që mund ta blini online në e-shopin tonë. Lidhja e rripit ajo që nuk mund të gjendet askund tjetër.

Ka dizajne të ndryshme për të zgjedhur dhe motive si muzikë, film vizatimor, ushtri, i çmendur e të tjera. Të gjithë do ta shijojnë atë - është e mrekullueshme si një dhuratë origjinale.

Specifikimet teknike:

Përmasat: 10,5 cm x 7,5 cm
Materiali: Metal

Çmimi vlen për 1 copë kops pa rrip.

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (1)

100%