Rrip vjollcë

Kodi: 03-011
1 200 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 000 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Ju mund të blini një rrip vjollcë për shitje me një çmim të mirë në internet në dyqanin tonë online. Rrip pa kopsa ideale për të futur një shtrëngim të blerë.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Mund të blini një rrip ngjyrë vjollce prej pëlhure të fortë industriale për shitje me një çmim të mirë në dyqanin tonë online. Rripi pa shtrëngim është ideal për të futur një shtrëngim të blerë .

Ngjyra: vjollcë
Gjatësia: 108 cm
Gjerësia: 3.7 cm

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (1)

100%
100%
Irina Nitu

Shume e bukur

Cilësi si ajo e bardha
Është shumë e bukur dhe vërtet vjollcë, jo indigo apo jargavan
Përkthyer nga: ro