Bluzë seksi - Led

Kodi: 01-024
2 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 417 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Bluzë Cool Led – do ta gjeni në këtë e-shop. Jini origjinal, Jini hot, Jini të ftohtë dhe zgjidhni bluzën tuaj të preferuar led me modele të ndryshme për ju.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

T-shirt Sexi Led - Merrni përvojën origjinale të disko-së me dritë. Këto bluza të shkëlqyera vezulluese kombinojnë një ekran Ekualizues Grafik Electro Luminescence me dizajne të reja të freskëta. Barazuesi grafik i përgjigjet muzikës rreth jush, duke kërcyer në kohë në ritmet tuaja. Nëse zgjidhni TQ Origjinalin e vjetër të shkollës ose gjethen e qetë të kërpit TQ; këto këmisha ndriçojnë natën tuaj për ta parë botën.

Nëse dëshironi një këmishë me ngjyra të ndezura me logon ose dizajnin tuaj, thjesht plotësoni formularin e porosisë direkt këtu . Ne do të prodhojmë bluza LED për ju me logon e ofruar ose dizajnin grafik pikërisht sipas kërkesave tuaja. Me këtë këmishë LED ju patjetër do të keni një mjet të shkëlqyer marketingu për të promovuar aktivitetet tuaja të biznesit.

  • 100% pambuk, bluze vetem ne ngjyre te zeze
  • Bluza lahet vetëm me dorë
  • Mini paketë ose njësi kontrolli, është e lëvizshme për larje.
  • Paketa mini është e pajisur me një çelës ON / OFF dhe një rrotë lëvizëse të ndjeshme - ju mund të zgjidhni ndjeshmëri të lartë ose të ulët ndaj zërit
  • Kërkon 4 bateri të rregullta AAA (nuk përfshihen)

Vini re se ka kompani që shesin bluza LED shumë të lira me materiale më të lira dhe për shkak të këtij problemi, NJËSITË KEQFUNKSIONON dhe prodhojnë një dritë më pak të gjallë. Shesim bluza LED CILESORE me materiale ME TË KIRË. Për më tepër, ne ofrojmë një GARANCI 2 VJET.

Mos blini bluza LED të lira. Klikoni për më shumë informacion .


tavolinë me madhësi bluzash led

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim