Kostum dinosauri kostum i fryrë XXL - kostum T rex halloween (veshje dinosauri)  deri në 2,2 m + ventilator

Kodi: 11-525
5 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 4 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Kostum dinozauri kostum i fryrë XXL - kostum T rex halloween (veshje dinosauri)  deri në 2,2 m + kostum karnavali adhurues për burra ose gra (të rritur).

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Kostum dinozauri në erë kostum i fryrë XXL - kostum i halloween-it T rex (veshje dinos) deri në 2,2 m + kostum karnaval tifoz për burra ose gra (të rritur). Me të mund të bësh spektakël edhe në një festë ditëlindjeje, me siguri nuk do të prishësh asgjë me të. Kostumi ka një ventilator të integruar, i cili e mban kostumin të fryrë gjatë gjithë kohës që e vishni. Kështu që ju mund të ecni, të vraponi ose të kërceni pa pasur nevojë të shqetësoheni për shfryrjen e tij.

Kostum dinosauri i fryrë me ventilator deri në 2,2 m

kostum dinosauri me fryrje - kostum me veshje dino

Lehtë dhe e sigurt për t'u përdorur

Kostumi është mjaft i ngushtë rreth kyçeve dhe këmbëve për të mbajtur ajrin, kështu që thjesht shtypni një buton dhe do të fryhet vetë brenda një minute. Dinozauri është një madhësi me një lartësi prej 2,2 m , kështu që është i përshtatshëm për të gjithë. Kostumi (tifoz) mundësohet nga 4 bateri AA 1,5V dhe ka dritare plastike transparente rreth qafës, kështu që kur jeni në perëndim mund të shihni saktësisht se ku po shkoni. Është i qëndrueshëm dhe i lehtë për t'u tërhequr, është i përshtatshëm për përdorim të përsëritur.

kostum dinosauri i fryrë me ventilator

Specifikim:

  • Materiali: PVC
  • Dimensionet e produktit: Një madhësi i përshtatet të gjithëve
  • Pesha: 630 g

Përmbajtja e paketës:
1 x kostum dinosauri
1x tifoz (me bateri AAA)

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (2)

100%