Dekantues magjik i verës - një ajrosës luksoz

Kodi: 94-023
4 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 4 083 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Dekantues magjik i verës - një ajrosës luksoz për ajrimin e verës së kuqe për të nxjerrë në pah veçoritë e saj aromatike dhe shije në një kohë të shkurtër.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Dekantues magjik i verës - një ajrosës luksoz për ajrimin e verës së kuqe për të nxjerrë në pah vetitë e saj aromatike dhe shije në një kohë të shkurtër. Është thjesht një shtesë e nevojshme për çdo adhurues të verës së kuqe që mund të vlerësojë cilësinë dhe e di se vera duhet të marrë frymë. Thjesht vendoseni mbi një gotë dhe derdhni verën në të dhe shijoni shijen e vërtetë që në momentin e parë. Ju do të shihni ndryshimin në aromë dhe shije me përdorimin e këtij dekanteri. Shija e shkëlqyer e verës nuk varet vetëm nga klasa dhe cilësia e saj e llojit. Detaji i kërkuar për të rritur shijen dhe aromën e verës , është servirja dhe derdhja në gotë. Disa verëra do të dallohen pas dekantimit . Për prodhuesit e verës dekantimi i verës është një proces i gjatë dhe shumë i vështirë që duhet bërë siç duhet për të ruajtur shijen dhe aromën e verës. Duke përdorur këtë metodë ju mund të modifikoni verërat veçanërisht të vjetra ose verërat me shije të fortë.

një dekantues vere magjike

Nuk ka asnjë procedurë më të lehtë që mund të theksojë shijen dhe aromën e verës suaj për përvojë të përsosur. Qëndrimi i dekanterit nuk ka nevojë të fshihet diku në dollap. Dizajni i tij i thjeshtë dhe elegant do të ndriçojë çdo hapësirë . Kurbat e qëndrimit po luajnë me dritën dhe do t'i bëjnë përshtypje të gjithëve në çdo rast.

Karakteristikat:

plus dizajn tërheqës dhe elegant
plus përmirëson aromën e verës nga buqeta brenda një sekonde
plus bërë nga akrilik dhe silikoni të cilësisë së lartë

Përmbajtja e paketës:

1x dekanter
1x qëndrim
2x piedestal
1x manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim