Kuba të rremë akulli - set akrilik artificial prej 100 copë kube akulli (blloqe)

Kodi: 94-038
4 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 4 083 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Kuba të rremë akulli - komplet akrilik artificial prej 100 copë kube akulli (blloqe)​. Ideale për pije ose si dekorim për tas (kontejnerë) me shampanjë.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Kube akulli të rreme - komplet akrilik artificial prej 100 copë kube akulli (blloqe)​. Ideale për pije ose si dekorim për tas (kontejnerë) me shampanjë është një zgjidhje ideale për këdo që krijon prezantime të ndryshme pijesh ku akulli i vërtetë nuk ka vend. Nëse keni nevojë të organizoni një natyrë elegante të qetë ose një pamje interesante për një pije, kubat e akullit artificial janë ato të duhurat për ju.  

Kubat e rremë të akullit duken simpatikë si dekor apo aksesor për çdo festë. Ata krijojnë një përshtypje shumë realiste dhe përmbushin në mënyrë efektive qëllimin e tyre. Edhe pse janë shumë autentike, ato nuk ndihen të ngrira apo notojnë në pije. Sidoqoftë, ato duken shumë freskuese. Vizualisht, ata bëjnë thirrje për një shpërblim të vesës.

Kube artificiale akulli - ata nuk do të shkrihen kurrë për ju

Kube akulli artificiale akrilike

Qëndrueshmëria dhe qëndrueshmëria - hijeshia e vërtetë e një kubi akulli akrilik. Kubat e akullit janë shumë të besueshëm.

Format e tyre të parregullta, madhësitë e ndryshme dhe konsistenca e qartë shtojnë realizmin e produktit. Kubikët sintetikë bien në sy në mënyrë fenomenale në ekspozita apo prezantime të pijeve të ndryshme. Kubat origjinale të akullit janë shumë praktike dhe të qëndrueshme. Ju mund t'i përdorni ato në shumë ngjarje, reklama ose filma. Kubat artificialë të akullit janë shumë të lehta për t'u larë dhe ripërdorur.

kube akulli të rreme akrilike

Kubat e akullit akrilik ofrojnë një zgjidhje praktike dhe të thjeshtë për diversifikimin e pijeve dhe pijeve apo koktejeve të njohura.

Kubat e akullit akrilik janë ideale për evente për të paraqitur pije dhe ushqime pa pasur nevojë të zëvendësohen vazhdimisht me akull të freskët. Kubat e rremë të akullit ofrojnë një alternativë praktike ndaj akullit të vërtetë që do t'ju kursejë shumë kohë dhe shqetësim. Akulli i vërtetë nuk është më zgjidhja e duhur për biznesin tuaj. Edhe pse realiste, pa shije dhe jo toksike, kubet e rreme të akullit nuk janë të destinuara për konsum. Kubat e akullit bëjnë një shfaqje të këndshme, jo një pije të ftohtë.

Kube të rreme akulli të përshtatshme për ekspozita ose ekspozita


Specifikimet:

  • Materiali: akrilik
  • Madhësia: 20 mm
  • Ngjyra: transparente

Përmbajtja e paketës:

Set 100 copë kube akulli artificiale akrilike

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim