Dhuratë vere luksoze SET 4 në 1 hapës elektrik i verës + ajrosës + derdhës + prerëse folie

Kodi: 94-032
5 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 4 917 L
porosit paraprakisht Dorëzimi i produktit bëhet rreth javës së 1-3 .
Po! Ne dërgojmë në US
+

Dhuratë e verës luksoze SET Hapësi elektrik i verës 4 në 1 + ajrosës + derdhës + fole prerëse është absolutisht ideale si dhuratë.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Dhurata luksoze e verës SET Hapësi elektrik i verës 4 in1 + ajrosës + derdhës + folie prerëse është absolutisht ideale si dhuratë jo vetëm për dashamirët e verës cilësore. Ky set është një zgjedhje e shkëlqyeshme për të bërë një dhuratë për të sapomartuarit ose festuesit e ditëlindjeve. Shijimi i verës së mirë do të jetë një përvojë e paharrueshme , sepse kompleti përmban aksesorë të dobishëm si ajrosës vere, derdhës dhe një heqës praktik të folieve. Hapëse elektrike elegante luksoze - vera e hapjes nuk ka qenë kurrë më e lehtë dhe më elegante sesa me hapësin tonë elektrik. Procedura është e thjeshtë - hiqni letrën nga shishja, vendosni hapësin sipër shishes dhe shtypni butonin.

Hapëse vere në një set dhuratash

hapëse vere elektrike

Një dhuratë luksoze dhe elegante e përshtatshme për raste të ndryshme jete!

hapëse vere automatike

Nuk keni pse të shqetësoheni për ndonjë problem siç është fundosja e tapës - vera do të hapet shpejt dhe automatikisht. Nëse jeni të lodhur duke luftuar me tapa, provoni këtë hapës elegant të shisheve! Me këtë hapëse luksoze do të kurseni kohë,   sepse hapja e verës do të zgjasë vetëm disa sekonda! Është një lodër e plotë për të hapur shishen me hapësin tonë elektrik të verës. Merrni hapësin, vendoseni në shishe, shtypni butonin dhe tapa ikën për dhjetë sekonda! Kjo eshte! Pajisja e preferuar mes adhuruesve të verës dhe tashmë është e disponueshme në vendin tuaj.

hapëse vere elektrike

3 aksesorë të dobishëm të kompletit - ajrosës, derdhës vere dhe heqëse praktike folie

Vera juaj do të ketë shijen më të mirë me ndihmën e këtij ajrimi të verës. Përzien ajrin në verën tuaj për të çliruar aromën dhe aromën që do ta ndjeni plotësisht dhe do ta shijoni verën. Derdhje e rehatshme dhe elegante - nuk do të derdhni dhe humbisni as një pikë pije të shijshme. Prerje e lehtë e fletës mbrojtëse në shishen e verës, pa përpjekje të panevojshme.

hapëse vere luksoze

Lehtë dhe i përshtatshëm për t'u përdorur

Përdorni prerësin e fletëve për të hequr fletën dhe më pas vendosni hapësin e verës në qafën e shishes mbi tapë dhe shtypni butonin "shigjeta poshtë". Hapësi elektrik e nxjerr automatikisht tapën nga shishja. Më pas hiqni hapësin elektrik nga shishja dhe më pas shtypni butonin "shigjeta lart" për të nxjerrë tapën nga pajisja. E thjeshtë dhe kaq e lehtë!

procedura e hapjes së verës

Karakteristikat:

Dizajn elegant dhe shumë i këndshëm në prekje
Butona silikoni për funksionim të lehtë
Me dritë të pasme me ngjyra
Kuti alumini dhe aliazh çeliku, kompakt dhe i lëvizshëm
Për bateritë alkaline të tipit 4 x 1,5V AA (nuk përfshihen)
Fundi i heqshëm për pastrim të lehtë
Rezistencë e lartë gjatë hapjes së shisheve
Një zgjidhje hapash për hapjen e verës

Specifikimet:

Materiali: alumin, ABS
Furnizimi me energji elektrike: Bateri alkaline 4 x 1,5 V AA (nuk përfshihen)
Pesha e hapësit të verës: 255 g
Dimensionet e hapësit të verës: 48 diametër x 225 lartësi (mm)

Paketa e setit përmban:

1x hapëse vere
1x Aerator vere
1x derdhëse vere
1x heqës folie
1x Manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (1)

100%