Etiketat e pijeve - Shenues filxhani me ngjyrë ananasi silikoni - 6 copë

Kodi: 94-035
1 200 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 000 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Etiketat e pijeve - Shenues filxhani me ngjyrë ananasi silikoni - 6 copë do të shtojnë shumëllojshmëri në çdo filxhan ose gotë dhe askush nuk do ta gabojë më filxhanin.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Etiketat e pijeve - Shenjat me ngjyrë të filxhanit me ngjyrë ananasi silikoni - 6 copë do të shtojnë shumëllojshmëri në çdo filxhan ose gotë dhe askush nuk do ta gabojë më filxhanin. Thjesht zgjidhni ngjyrën tuaj të preferuar të dekorimit praktik. Ngjitni një etiketë të shijshme ananasi në gotën tuaj dhe gota është vetëm e juaja, e zbukuruar me shenja ananasi shumëngjyrësh . Keni planifikuar një festë të madhe, keni përgatitur gota për verë, birrë apo pije të tjera, por jeni të shqetësuar se të ftuarve tuaj do të ngatërrohen gotat?

Etiketat me ngjyra argëtuese janë të dobishme për këdo që ka një festë të madhe ose një festë të madhe familjare dhe duhet të shënojë syzet në mënyrë që të mos ketë konfuzion. Dekorimet praktike sjellin rregull në kaos. Etiketimi i zgjuar është gjithmonë pranë, mbahet fort në xhami dhe mund të përdoret në mënyrë të përsëritur. Ananasi i shijshëm është një zgjidhje higjienike jo vetëm për të rriturit, por edhe për fëmijët.

Etiketa pineapple për gota - Etiketa me ngjyra për gota 6 copë

etiketa ananasi për gota pije - shenja

Ndihmës praktik dhe në të njëjtën kohë me stil - shenja filxhani silikoni për ngjarje të mëdha familjare ose të veçanta.

Dekorimet e gëzuara janë të përshtatshme edhe për familjet me fëmijë, të cilët shpesh grinden edhe për biskotën e fundit. Ndarja e ngjyrave do të jetë shumë tërheqëse për fëmijët. Të gjithë marrin një ananas të shijshëm në ngjyrën e preferuar. Askush nuk duhet të luftojë më për kupën e tij. Shenjat e identifikimit të filxhanit nuk janë vetëm praktike, por edhe me stil. Ananasi shumëngjyrësh me shije për gotat e verës ngjitet fort në sipërfaqen e lëmuar, kështu që nuk duhet të shqetësoheni për ndryshimin e gotave. Ndarësit e filxhanëve silikoni të ananasit i diversifikojnë bukur syzet tuaja të zbehta dhe të buta dhe u japin atyre një dhunti dhe ngjyrë të caktuar.

Etiketat e gotave të verës së ananasit

shënuesit e etiketave të gotës së verës së ananasit

Etiketa të vogla ananasi për gotat e verës - rregull dhe pastërti në stil.

Ju mund të zgjidhni nga gjashtë ananas me ngjyrë silikoni. Etiketat e bëra nga silikoni me cilësi të lartë janë miqësore me mjedisin. Thjesht vendosini ato në një gotë ose filxhan dhe mund të shmangni lehtësisht çdo konfuzion dhe rrëmujë. Shenjat e gotës do të vlerësohen nga çdo njohës i verës që e do gotën e tij po aq sa pijen e tij. Trajtojini të gjithë në festë që të kenë gotë ananasi. Etiketat e gotave të verës më në fund do të sjellin rregull në bufenë e kuzhinës tuaj.

etiketa e ananasit në xhami - shënimi

Specifikat e produktit:

  • Ngjyra: përzierje
  • Përmasat: L 10 x L 13 x L 2 cm
  • Materiali: silikoni

Përmbajtja e paketës:

1x set me 6 etiketa filxhani ananasi

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim