Hapëse shishe me vakum - Set ekskluziv me aksesorë

Kodi: 94-028
4 200 L 3 200 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 667 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Hapës shishe me vakum - Seti ekskluziv me aksesorë është një ndihmës praktik dhe i thjeshtë për të hequr tapën nga shishja e verës.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Hapës shishe me vakum - Seti ekskluziv me aksesorë është një ndihmës praktik dhe i thjeshtë për të hequr tapën nga shishja e verës. Kompleti i verës përfshin një hapëse me vakum, një tapë me vakum, një hinkë dhe një heqës folie . Aksesorët individualë janë të renditur në një paketë luksoze dhe për këtë arsye ky set është i përshtatshëm edhe si dhuratë për një dashamirës të verës ose për raste të ndryshme si evente, ditëlindje, dasma, festime përvjetoresh, festa. Seti ofron aksesorë praktik dhe të thjeshtë kur pini verë.

Hapës shishe me vakumnjë gyp për shishe verëPrizë vakum

Seti i aksesorëve përfshin:

Heqëse petë - përdoret për të hequr fletën nga maja e shishes shpejt dhe saktë.

Hapësi i shisheve me vakum - sipas parimit të vakumit, ai heq tapën nga shishja, thjesht futeni gjilpërën direkt në qendër të tapës dhe më pas pomponi derisa tapa të tërhiqet nga qafa e shishes. Doreza e hapësit është prej aliazh alumini të cilësisë së lartë me fije vidhash dhe dizajn kundër rrëshqitjes. Gjilpëra në tapë është prej çeliku inox me veshje teflon, gjë që e bën atë aksesor të fortë, të qëndrueshëm dhe të sigurt për ushqimin.

Hinka - shërben si mjet shtesë në qafën e një shishe për të parandaluar pikat e panevojshme në tavolinë.

Tapa me vakum - nëse ka mbetur pak verë brenda shishes, duke përdorur këtë tapë do të hiqni ajrin e tepërt nga shishja për ta mbajtur verën në gjendje të freskët për konsum të mëtejshëm dhe për të parandaluar derdhjen.

Karakteristikat:

plus heqës efektiv i tapave nga shishja
plus dizajn elegant
plus një set i dobishëm për çdo adhurues të verës
plus përdorim shtëpiak, kamping, piknik

Përmbajtja e paketës:

1x hapëse me vakum
1x heqës fletë plastike
1x gyp
1 x tapë me vakum

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim