Kuti dhuratash luksoze prej druri me komplet vere

Kodi: 94-030
7 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 6 583 L
porosit paraprakisht Dorëzimi i produktit bëhet rreth javës së 1-3 .
Po! Ne dërgojmë në US
+

Kutia luksoze e dhuratave prej druri me set vere përfshin aksesorë profesionalë për kënaqësi maksimale kur pini verë.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Kutia luksoze e dhuratave prej druri me set vere përfshin aksesorë profesionalë për kënaqësi maksimale kur pini verë. Ky grup i bukur mund të ruhet pothuajse kudo dhe do të veprojë gjithmonë me një përshtypje elegante dhe cilësore. Kompleti përfshin aksesorë vere premium , të cilat përbëhen nga një hapëse levash, heqëse folie, hinkë, dy tapa, një termometër, një unazë pikuese dhe dy tapash rezervë në hapëse. Të gjithë përbërësit janë bërë nga aliazh zinku me cilësi të lartë dhe për këtë arsye janë të qëndrueshme dhe jetëgjatë. Seti siguron hapje të shpejtë dhe të lehtë të shishes praktikisht pa përdorimin e forcës. Kutia prej druri është ideale si dhuratë për raste të ndryshme si dita e babait, ditëlindja, festat e Krishtlindjeve, dasma apo përvjetorë.

Kuti druri me set vere

Seti i aksesorëve përfshin:

Heqëse petë - përdoret për të hequr fletën nga maja e shishes shpejt dhe saktë.

Tapa tapash - tapa klasike për të nxjerrë tapën nga qafa e shishes

Hinka - shërben si mjet shtesë në qafën e një shishe për të parandaluar pikat e panevojshme në tavolinë.

Tapë - nëse ka mbetur pak verë brenda shishes, duke përdorur këtë tapë do të hiqni ajrin e tepërt nga shishja për ta mbajtur verën në gjendje të freskët për konsum të mëtejshëm dhe për të parandaluar derdhjen.

Unaza pikuese - unaza në qafën e shishes shërben si kapëse e pikave të derdhura të padëshiruara.

Termometri - shërben për të gjetur temperaturën aktuale për të siguruar që vera të shërbehet në temperaturën e duhur

Karakteristikat:

plus paketë luksoze me set verërash
plus një set i dobishëm për çdo adhurues të verës
plus dhuratë e shkëlqyer për raste të ndryshme
plus përpunimi cilësor

Përmbajtja e paketës:

1x tapash me levë
1x heqës folie
1x gyp
2x tapë
1 x unazë pikimi
2 x tapakë rezervë
1 x termometër

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim