Përzierëse kokteji për pije - Përzierëse akrilike shumëngjyrëshe me dekorime pijesh - Set 10 copë

Kodi: 94-037
2 200 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 833 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Përzierëse koktej për pije - Përzierëse akrilike shumëngjyrëshe me dekorime pijesh - Set 10 copë. Nëse ju pëlqen Mary kozmopolitane, gjakatare, pina colada, margarita apo mojito.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Përzierëse koktej për pije - Përzierëse akrilike shumëngjyrëshe me dekorime pijesh - Set 10 copë. Nëse ju pëlqen Mary kozmopolitane, gjakatare, pina colada, margarita apo mojito. Harrojeni përzierëset e mërzitshme, të buta dhe monotone të pijeve dhe shtoni përzierjen e koktejit me ngjyra akrilike në pijen tuaj me dekorimin e pijes suaj të preferuar verore. Gjallëroni festën tuaj me një mikser kokteji shumëngjyrësh. Ju mund të dekoroni çdo pije, një koktej ose një limonadë të thjeshtë. Mikserët unikë janë të përshtatshëm për festa familjare me miqtë, baret, klubet, restorantet dhe diskotekat. Do të bie në sy të shumë gustatorëve.

Përzierëse për pije dhe kokteje - elegant dhe dekorativ

Përzierëse koktejle me ngjyra - përzierëse

Përzierëse plastike për gota - jepini koktejeve stilin tuaj

Mund të zgjidhni nga ngjyra të ndryshme me forma të ndryshme dorezash me motive të ndryshme pijesh verore. Nëse ju pëlqen cosmopolitan, bloody mary, pina colada, margarita ose mojito , ne do t'ju japim koktejin tuaj të ëndrrave në formën e një përzierëse për pijen tuaj. Ka një top në fund të trazuesit të koktejit , të cilin mund ta përdorni me zgjuarsi për të shtypur akullin ose frutat në pije. I kthen copat e mëdha dekorative të pijes në një copë të imët. Verboni miqtë tuaj me aksesorë modernë për pije dhe kokteje.

Përzierëse gazmore me një mini dekorim

Përzierësit e besueshëm dhe të qëndrueshëm të pijeve do të gjejnë gjithashtu një vend në kuzhinën tuaj.

Një përzierës shumëngjyrësh i bërë nga akrilik i cilësisë së lartë gjallëron çdo pije. Falë materialit të tij të qëndrueshëm, mund të përballojë shumë. Përzierësi origjinal me dekorim është miqësor me mjedisin, mund ta përdorni në mënyrë të përsëritur. Mirëmbajtja është e thjeshtë, ju mund të shijoni mikserin përsëri dhe përsëri. Përzierësi akrilik i xhamit nuk kufizohet vetëm në stinën e verës, mund ta përdorni në çdo kohë, në çdo pije. Mini pije të gëzuara dhe ngjyra të ndezura do t'i japin shtëpisë tuaj një atmosferë të këndshme dhe pozitive.

trazues plastike për gota pije kokteje

Specifikimet:

  • Materiali: akrilik
  • Gjatësia 23 cm

Përmbajtja e paketës:

1x komplet trazues kokteji me 10 dekorime

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim