Set hapëse vere - komplet hapjeje (set dhuratë vidhos + hapëse + tapa) - FIGURË E KUQE QËSHTARE)

Kodi: 11-527
900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 750 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Set hapëse vere - komplet hapjeje (seti dhuratash vidhos tapash + hapëse + tapa) - FIGURË E KUQE QESHTARE)​. Një set argëtues hapës shishe do t'i shtojë pak argëtim një darke klasike vere me miqtë

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Set hapëse vere - çantë hapëse (set dhuratë tapakë + hapëse + tapë) - FIGURË E KUQE FUNNY). Një set argëtues hapës shishe do t'i shtojë pak argëtim një darke klasike vere me miqtë. Ata janë tre burra të vegjël që do të kujdesen për mënyrën se si mund të arrini lehtësisht te pija juaj e preferuar. Kompleti i gëzuar përfshin një tapash , një hapëse shishe dhe një tapë vere . Vidhosja e tapës është për gërryerjen e shisheve të hapura të verës ose pijeve të tjera me kapak tape, hapësi kujdeset për hapjen, për shembull, birrë, dhe tapa shërben si mbyllës për çdo shishe tjetër.

Komplet hapësash shishe - 3 në 1

tapash vere hapes me figura te kuqe

Humori dhe shkathtësia në një

Meshkujt mund të qëndrojnë vetëm, ndaj deri në momentin e përdorimit janë një dekor argëtues për çdo lokal shtëpie. Çdo burrë i vogël është 8 cm i gjatë , kështu që nuk do të zërë shumë hapësirë ​​dhe do të plotësojë bukur shiritin ose raftin tuaj. Dhurojini një grup hapësash shishe miqve ose familjes dhe ata me siguri do të kënaqen.

figura e kuqe e kapakut të shishes

Specifikim:

  • Materiali: ABS dhe çelik inox
  • Pesha: 145 gram
  • Lartësia e figurës është 8 cm


Përmbajtja e paketës:
1x hapës shishe
1 x tapash
1x kapak shishe

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim