Shënues pijesh - Unaza silikoni me ngjyra (etiketa filxhani) - 12 copë

Kodi: 94-036
1 200 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 000 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Shënues pijesh - Unaza silikoni me ngjyra (etiketa filxhani) - 12 copë. Një shirit silikoni si shenjë për një gotë është ideale për degustim të verës, një festë me familjen dhe miqtë.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Shënues pijesh - Unaza silikoni me ngjyra (etiketa filxhani) - 12 copë. Një shirit silikoni si shenjë për një gotë është ideal për degustim të verës , një festë me familjen dhe miqtë ose një takim intim, ku gotat përzihen lehtësisht dhe një shenjë e gëzuar përshtatet mirë. Kjo shpesh krijon konfuzion dhe konflikt. Kjo do të zgjidhet për ju nga ndarësit e kupave me ngjyrë , të cilët përshtaten lehtësisht në buzë ose në këmbën e hollë të filxhanit. Gjallëroni gotat tuaja të shurdhër të verës me etiketa shumëngjyrëshe. Një mjet origjinal për çdo familje. Thjesht vendosni shenja që bien në sy në gota, gota ose gota dhe konfuzioni ka mbaruar!

Etiketa filxhani - silikoni me ngjyrë - set 12 copë

etiketa silikoni për gota - shenja

Verbojini mysafirët tuaj me unaza silikoni moderne dhe në të njëjtën kohë praktike për syze.

Unazat e filxhanit me imagjinatë nuk janë vetëm pragmatike, por edhe shumë në modë. Markat ekzotike të gotave të verës sjellin stil dhe dhunti aty ku nuk do ta prisnit. Syzet tuaja do të lulëzojnë me një përzierje ngjyrash të bukura që ju pëlqejnë më shumë. Jo vetëm të rriturit, por edhe fëmijët do të jenë të emocionuar për to. Vëllezërit e motrat janë shpesh konkurrues dhe madje do të luftojnë për një filxhan të thjeshtë. Ndarësit e zgjuar do të sjellin rregull jo vetëm në kuzhinë, por edhe në rrethin e familjes.

unaza për gota vere, etiketa me ngjyra

Unaza gotash vere për çdo festë

Shënuesit magjikë të bërë nga silikoni me cilësi të lartë janë miqësore me mjedisin. Falë materialit të klasit të parë, ato janë të buta, jo të rrëshqitshme dhe të qëndrueshme. Etiketat e klasit të parë krenohen për trajtimin e tyre të lehtë dhe, mbi të gjitha, jetën e tyre të gjatë të shërbimit. Ju mund t'i përdorni ato në mënyrë të përsëritur, pasi ato janë të lehta për t'u pastruar dhe higjienike. Etiketat në gota janë një zgjidhje e thjeshtë për problemet tuaja. Ju nuk do të mund të imagjinoni një festë pa to.

shënues për gota pije etiketa me ngjyra

Specifikat e produktit:

  • Materiali: Silikoni
  • Diametri: përafërsisht. 1,7 cm
  • Ngjyra: përzierje

Përmbajtja e paketës - Shenjat e filxhanit:

1x set me 12 shenja filxhani

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim