Dritë LED studio për foto - telefon dhe aparat fotografik me 2500K - 6500K (E bardhë e ngrohtë dhe e ftohtë)

Kodi: 71-082
4 900 L 3 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 3 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Drita LED e studios për foto - telefon dhe kamerë me 2500K - 6500K (e bardhë e ngrohtë dhe e ftohtë) është një teknikë e shkëlqyer ndriçimi për të bërë foto ose filmim video.

Mbrojtja e blerësit

 • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
 • Garanci për produktet - 24 muaj
 • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Drita LED e studios për foto - telefon dhe kamerë me 2500K - 6500K (e bardhë e ngrohtë dhe e ftohtë) është një teknikë e shkëlqyer ndriçimi për shkrepjen e fotove ose filmimin e videove. Mund të bëni lehtësisht fotot kryesore me një aparat fotografik ose celular. Drita e fotografisë ndriçon posaçërisht zonat më të errëta, falë të cilave fotot dhe videot do të duken si nga profesionistët. Përfitimi më i madh i dritës LED është aftësia për të ndriçuar përgjithmonë, gjë që ju lejon të arrini cilësi të shkëlqyera edhe kur filmoni në hapësira të errëta.

Dritat e studios ideale për një telefon celular ose aparat fotografik

led drite per aparat fotografik te celularit

Foto dhe video nga profesionistë

Drita e studios ka një formë karakteristike pllake, falë së cilës jep performancë maksimale dhe shpërndan dritën në mënyrë unike. Siguron ndriçim me cilësi të lartë të skenës, kështu që ju mund të krijoni një pamje të përsosur dhe të përsosur. Drita e fotografisë lejon ndriçimin nga të gjitha drejtimet , por është gjithashtu e mundur të vendosni shpërndarjen e korrigjuar të dritës.

Dritat e studios ideale për një telefon celular ose aparat fotografik

2 lloje LED - të bardhë të ftohtë dhe të ngrohtë

Drita mundësohet nga një bateri e fuqishme, e cila ju kursen kohë dhe punon me kabllo të ngatërruar. Ndriçimi i studios ka dioda LED intensive dhe në të njëjtën kohë ekonomike, të cilat garantojnë një shkrepje pa të meta. Fuqia totale e dritës LED arrin 6 W. Vetëkuptohet se mund të vendosen 2 lloje temperaturash (e bardhë e ngrohtë dhe e bardhë e ftohtë) në intervalin 2500K - 6500K.

Dritë LED për studio të bardhë të ftohtë dhe të ngrohtë

Ndriçim LED i zbehur

Drita LED ju lejon të zgjidhni 2 mënyra ndriçimi me ngjyra, të bardhë dhe të bardhë të ngrohtë. Çdo modalitet ndriçimi ka një përzgjedhje të madhe të ndriçimeve të rregullueshme. Ky ndriçim i nivelit të lartë do ta bëjë çdo foto dhe video të duket profesionale.

Dritë studio për kamerë

Përdorimi universal i dritës LED

Drita LED e studios është e përputhshme me shumicën e telefonave celularë, kamerave ose kamerave GoPro. Përveç vetë dritës së fotografisë, paketa përfshin gjithashtu një kabllo USB-C. Ju keni në dispozicion 3 mbajtëse , të cilat garantojnë se do ta bëjnë më të lehtë punën me dritën LED.

Dritë LED për studion

Specifikim:

 • Ideale për shumicën e telefonave celularë / GoPro / kamerave për video në YouTube, video vlog
 • Kabllo: USB TYPE-C 64 copë llamba (32 copë të bardha / 32 copë të ngrohta)
 • Mundësia e vendosjes së 2 llojeve të temperaturave: 2500 - 6500 K
 • Koha e karikimit: 2 orë
 • Distanca e punës: 3-6M
 • Bateria e integruar: 2000 mAh
 • Hyrja e karikimit: 3,7 V
 • Fuqia e daljes: 6 W
 • Shkëlqimi: 850 LUX/0.5 M 3 mbajtëse CRI 90+
 • Ngjyra: e zezë
 • Pesha: 95 g
 • Dimensionet: 85x70x25mm


Përmbajtja e paketës:

1x dritë studio
1x kabllo USB karikimi
1x set mbajtësesh
1x manual përdorimi

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim