Lente celulare telefoto - Lente fotografike zmadhimi 20-40x deri në 800 m për smartphone me trekëmbësh

Kodi: 71-077
9 900 L 7 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 6 583 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Lente celulare telefoto - Lente fotografike zmadhuese 20-40x deri në 800 m për smartphone me trekëmbësh​ mund të përdoret kur bëni fotografi dhe regjistroni video në një smartphone (telefonat celularë).

Mbrojtja e blerësit

 • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
 • Garanci për produktet - 24 muaj
 • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Lente celulare telefoto - Lente fotografike zmadhimi 20-40x deri në 800 m për smartphone me trekëmbësh mund të përdoret kur bëni fotografi dhe regjistroni video në një smartphone (telefonat celularë). Është e përkryer për kapjen e ujit, ose vëzhgimin e zogjve ose kafshëve të egra. Por mund të përdoret edhe në ndeshje në stadiume apo koncerte. Dizajni i tij i vogël është praktik kur udhëtoni. Lentja ka një gjatësi totale prej 203 mm, kështu që mund ta merrni lehtësisht kudo me vete. Dizajni mini është i përsosur për të mbajtur lentet në çanta shpine, çantë dhe xhepa. Pesha e tij është vetëm 630 gram.

Lente telefoto për celular - mini portativ me zmadhim deri në 40x

Lente telefoto për celular - mini portativ me zmadhim deri në 40x


Merrni fotografi të qarta dhe me cilësi të lartë

Zmadhimi i rregullueshëm 20-40x me imazh HD dhe shtrembërim të ulët kujdeset për foto dhe video të jashtëzakonshme. Lente ju lejon të kapni me lehtësi dhe qartë skenën deri në 800 metra me çdo smartphone. Ju mund të zmadhoni detajet e reja me zmadhimin optik .

Lente telefoni celular me lente telefoto zmadhuese për telefona celularë


Përpunim cilësor i aliazhit të aluminit

Lentet inteligjente janë prej alumini të qëndrueshëm dhe xhami optik me cilësi të lartë. Në të njëjtën kohë, lentet objektive minimizojnë reflektimet dhe dritën e shpërndarë. Mund ta fokusoni imazhin thjesht duke rrotulluar unazën praktike të fokusit. Me këtë lente, së bashku me telefonin tuaj celular, mund të krijoni foto dhe video me cilësi të lartë për të cilat as profesionisti nuk do të kishte turp.

lentet e smartfonit tele zoom - lente telefoto


Dizajn unik, performancë e lartë

Instalimi i lentës është krejtësisht i thjeshtë dhe i shpejtë, me ndihmën e një kapëseje fiksoni lentet në pjesën e sipërme të telefonit në mënyrë që të mbulojë lentet dhe të filloni të bëni fotografi. Kapëse praktike dhe universale e lenteve është e përputhshme me 98% të telefonave celularë. Fija e lenteve do t'ju ndihmojë të tërhiqni fort lentet në celularin tuaj. Kapëse është e pajisur me gomë për të parandaluar gërvishtjen e smartfonit.

lente zmadhimi lente telefoto celulare

Çanta mbajtëse praktike

Një çantë praktike është përfshirë në paketë për mbajtje të përshtatshme. Ekziston edhe një mbulesë për lentet, e cila do të sigurojë mbrojtje të mjaftueshme gjatë mbajtjes së saj.

lente zmadhimi për celularin me trekëmbësh


Specifikim:

 • Lente me zmadhim 20-40-fish
 • Materiali: Xham optik + aliazh alumini + plastikë ABS
 • Klip i fortë dhe i qëndrueshëm
 • Cilësi e klasit të parë të kapjes së imazheve HD në distanca të gjata
 • Dylbi monokulare me fokus të dyfishtë
 • Përmasat: 20,3 x 9,3 x 7 cm
 • Pesha: 630 g
 • Ngjyra: e zezë
 • E përputhshme me shumicën e telefonave dhe tabletave HUAWEI / iPhone / Samsung / Xiaomi / iPad etj.


Përmbajtja e paketës:
Lente zmadhimi 1x
1x Tripod
1x Mbulesa e lenteve
1x Klip universal
1 x çantë

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim