Dritë unaze - Dritë unazë SELFIE me mbajtëse - 120 LED me trekëmbësh për telefon

Kodi: 71-079
4 900 L 3 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 3 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Dritë unaze - Dritë unazë SELFIE me mbajtëse - 120 LED me trekëmbësh për telefon. Drita unazore e zgjuar rrethore LED me trekëmbësh i përket dritave më të mira fotografike.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Dritë unaze - SELFIE RING Dritë me mbajtës - 120 LED me trekëmbësh për telefon. Drita e zgjuar rrethore LED me trekëmbësh i përket dritave më të mira fotografike. Përdoret nga YouTubers, vlogger, por edhe krijues të videove që kanë të bëjnë me vizën. Shquhet me cilësinë e lartë të imazhit, e cila siguron shkrepje perfekte të selfieve, portreteve dhe videove. Hijet në fytyrë nuk do të duken fare. Pavarësisht nëse përdorni një aparat fotografik profesional ose një telefon celular, gjithmonë do të krijoni video me cilësi të përsosur me dritën e fotografisë LED.

Dritë unaze LED për selfie

Dritë SELFIE me 120 LED

Unaza LED me trekëmbësh krijon një efekt drite duke përdorur 120 LED . Për një moment të caktuar, ju mund të zgjidhni nga 10 nivele të rregullimit të ndriçimit , dhe 3 lloje drite me temperaturën e ngjyrës janë gjithashtu të disponueshme. Temperatura e dritës mund të rregullohet në intervalin nga 3000 në 6000 K.

Dritë rrethore LED për fotografim me stane për telefon

Përpunimi cilësor

Drita rrethore e fotografisë është prej çeliku SPCC të cilësisë së lartë, e cila garanton një jetë më të gjatë për dritën. Kordoni i rrymës ka një telekomandë, e cila mund të përdoret për të ndezur dhe fikur dritën, si dhe për të zbehur dritën ose për të zgjedhur mënyra të ndryshme. Kështu, drita mundëson manipulim të lehtë gjatë fotografimit pa vonesa të panevojshme.

Dritë rrethore LED me mbajtëse trekëmbësh

Prakticiteti dhe thjeshtësia në një

Një pjesë e dritës së fotografisë është një stendë praktike e lëvizshme që mund të përdoret si në sipërfaqe të pjerrëta ashtu edhe në të lëmuara. Këmbët janë fleksibël, falë të cilave mund t'i lidhni lehtësisht në një pemë, gardh ose objekte të tjera. Drita e fotografisë LED është rezistente ndaj ujit, mund ta vendosni në pozicione vertikale dhe horizontale. Trekëmbëshi mund të shërbejë edhe si trekëmbësh edhe si monopod. Koka e topit të trekëmbëshit është e rrotullueshme brenda 360°.

Dritë rrethore fotografike me mbajtëse telefoni

Funksioni i llambës së tavolinës

Kjo dritë rrethore mundësohet nëpërmjet USB-së , mund ta ushqeni duke përdorur një laptop, kompjuter, bankë energjie dhe karikues USB. Kështu që do të funksionojë shkëlqyeshëm si një llambë tavoline për grimin tuaj ose video të tjera në internet që duhet të përfundoni punën në tavolinën tuaj.

Dritë fotografike me trekëmbësh


Specifikim:

  • Materiali: çeliku SPCC + ABS ndriçues
  • LED: 120 copë
  • Rregullimi i ndriçimit të dritës: 10 mënyra
  • Fuqia e daljes: 0,2 W
  • Ngjyra: e zezë


Përmbajtja e paketës:

1x dritë rrethore
1x trekëmbësh
1x stendë celulari

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim