Kabllo karikimi magnetik Kabllo USB universale rrotulluese (Micro/USB C/iPhone)

Kodi: 71-069
2 200 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 833 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Kabllo magnetike e karikimit Kabllo USB universale rrotulluese - 3 shtesa: mikro, tip C, lidhës Ndriçimi i iPhone.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Kabllo magnetike e karikimit Kabllo USB universale rrotulluese - 3 shtesa: mikro, tip C, lidhës Ndriçimi i iPhone. Statik 360 është një kabllo universale karikimi që përmban 3 koka magnetike rrotulluese për të karikuar të gjitha pajisjet tuaja , duke përfshirë të gjithë telefonat inteligjentë, tabletët dhe më shumë. Përveç kësaj, koka unike e rrotullimit 360 gradë nuk pengon dhe mbron portën e energjisë të telefonit tuaj nga dëmtimi i pluhurit, tërheqja aksidentale, kërcitja dhe kërcitja. Kablloja Statik 360 është bërë nga endja e qëndrueshme najloni dhe një pengesë e trashë lagështie, duke e bërë këtë kabllo pothuajse të pathyeshme. Falë kokës rrotulluese 180°, mund të rregulloni animin e kabllit , në mënyrë që të luani lojëra, të shikoni filma ose të transmetoni shfaqje dhe të karikoni vazhdimisht.

Kabllo karikimi me shtesa për karikimin e telefonave

kabllo me karikim magnetik usb usbc iphone

  • Ai përmban 3 lidhës magnetikë: për iPhone, USB-C dhe Micro-USB, ato ju lejojnë të karikoni të gjitha pajisjet tuaja me një kabllo.
  • Karikimi tepër i shpejtë: Karikoni shpejt telefonin dhe pajisjet e tjera.
  • Mbron telefonin tuaj të shtrenjtë: zgjatime rrotulluese 360 gradë. Gërshetimi i qëndrueshëm i najlonit dhe priza inovative e pluhurit do ta shpëtojnë telefonin tuaj nga dëmtimi.
  • Luaj dhe shiko ndërsa je duke u karikuar: Luaj lojëra, shiko një film, transmetoje shfaqje dhe vazhdo të karikosh.
  • Magnet ultra të fortë. Dizajni i pathyeshëm: Teknologjia ushtarake mbron telefonin tuaj nga goditja elektrike.
  • Punon me: karikues makinash, priza muri, power bankë, kompjuterë dhe më shumë. I sigurt për fëmijët dhe lodrat e tyre.
  • Kablloja është 1 metër e gjatë.

kabëll universale usb për karikim usb usbc iphone

Kabllo USB universale për karikimin e të gjitha pajisjeve - terminale mikro USB, tip-C, iPhone

kabllo usb me shtesa

Specifikim:

Materiali: aliazh alumini + thurje najloni
Lidhës: mikro USB, tip-C, iPhone
Gjatësia e kabllit: 1 metër

Përmbajtja e paketës:

1x kabllo USB
3x terminale magnetike (micro USB, tip-C, iPhone)

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim