Lente celulare me mikroskop - zmadhimi 30X

Kodi: 71-003
2 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 417 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Lente celulare me mikroskop - zmadhimi 30X për të marrë fotografi të shkëlqyera mikro. Kjo lente e kamerës smartphone mbështet plotësisht shumë telefona celularë dhe tableta.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Lente celulare me mikroskop - zmadhimi 30X për të marrë fotografi të shkëlqyera mikro. Kjo lente e kamerës së smartfonit mbështet plotësisht telefonat celularë dhe tabletët iPhone/Samsung/HTC/LG/Huawei/Xiaomi. Falë sistemit të kapëses dhe dizajnit unik, ai është i destinuar për përdorim në çdo telefon. Me këtë lente do të zbuloni botën mikro dhe do të regjistroni detajet më të vogla me një zmadhim 30x.

lente mikroskopike për telefonat celularëmikro lente zmadhimi 30x për telefonat celularë

Instalimi i lentës është i thjeshtë dhe i shpejtë, duke përdorur kapësen e fiksimit për të ngjitur lentet në pjesën e sipërme të telefonit, në mënyrë që të mbulojë lentet dhe të mund të filloni të bëni fotografi. Bëhuni profesionist dhe jepni një dimension të ri fotove dhe videove të kapura nga telefoni juaj celular.

lente mikroskopike të telefonit celularmikro lente në celular

Specifikimet:

Zmadhimi: 30X Super Macro
Distanca minimale e fokusit: fikse
Telefoto: 2 elemente xhami
Montimi: Duke përdorur një kapëse
Përmasat: 22 mm (diametri) x 13 mm (lartësia)
Pesha: 31 g

Përmbajtja e paketës:

1 x lente mikroskop MC30S
1x kapëse montimi

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (1)

100%