Mikrofoni celular Wireless - Mikrofoni i telefonit inteligjent me transmetues USBC + Klip + regjistrim 360°

Kodi: 71-084
3 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Mikrofoni celular Wireless - Mikrofoni i telefonit inteligjent me transmetues USBC + Klip + regjistrim 360° do ta bëjë çdo regjistrim video më të lehtë dhe më të këndshëm.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Mikrofoni celular Wireless - Mikrofoni i telefonit inteligjent me transmetues USBC + Klip + regjistrim 360° do ta bëjë çdo regjistrim video më të lehtë dhe më të këndshëm. Ai ju lejon të regjistroni tinguj nga të gjitha anët , gjë që sigurisht do ta vlerësoni nëse planifikoni të regjistroni edhe tingujt e ambientit. Falë pamjes së tij të vogël dhe universale, mikrofonin mund ta fshihni lehtësisht nën një bluzë ose xhaketë. Ai përfaqëson kombinimin e një mikrofoni minimalist me karakteristika të shkëlqyera zëri.

Mikrofon pa tel smartphone për telefon

Minimizimi i tingujve të ambientit

Mikrofoni ka aftësinë për të reduktuar në mënyrë inteligjente zhurmën. Këtë do ta vlerësoni në rastet kur jashtë fryn erë e fortë ose ndodheni në një ambient tjetër me zhurmë. Mbrojtja që është pjesë e mikrofonit do të lejojë që tingulli i erës të filtrohet .

mikrofon pa tel - mikrofon për telefon

Një ndihmës i dobishëm dhe i gjithanshëm

Falë mikrofonit me valë, do të arrini një pjesë zanore me cilësi të lartë dhe profesionale. Komoditeti gjatë përdorimit të mikrofonit do të rritet nga çelësi i ndezjes/fikjes, i cili do të sigurojë që mikrofoni është aktualisht në përdorim. Në të zezë, mikrofoni me valë do të jetë një aksesor universal dhe pothuajse i padukshëm.

Mikrofon me valë për celular

E thjeshtë, por me cilësi të lartë

Burimi i mikrofonit është bateria e integruar 80 mAh, e cila ka një qëndrueshmëri të shkëlqyer deri në 6 orë . Klipi lejon rrotullimin 360° , gjë që do ta bëjë pak më të lehtë punën me zërin.

Mikrofon celular me valë - mikrofon për telefon

Siguria dhe mbrojtja në paketim cilësor

Përveç kabllit të karikimit USB-C, paketa përfshin një kuti ruajtëse për transportueshmëri pa probleme pa dëmtuar mikrofonin. Kjo do të sigurojë një jetë më të gjatë të mikrofonit, si dhe një pamje të jashtme ende të këndshme. Ju nuk keni nevojë për një lidhje bluetooth përmes aplikacionit celular, thjesht futni transmetuesin në celularin tuaj dhe ju keni një rreze të garantuar prej 20 metrash nga smartfoni juaj.

Mikrofoni i telefonit - mikrofoni i telefonit inteligjent


Specifikim :

  • Gama: deri në 20 m
  • Bateri e integruar 80 mAH
  • Koha e karikimit: përafërsisht. 2 orë
  • Jetëgjatësia e baterisë: deri në 6 orë
  • Reduktim inteligjent i zhurmës
  • Klip 360°
  • Ngjyra: e zezë


Përmbajtja e paketës:

1x mikrofon me valë
1x mbrojtje kundër erës për mikrofon
1x transmetues për celular
1x kabllo USB-C
1x kuti mbajtëse
1x manual përdorimi

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim