Lente kamera celulare me kapëse - Fisheye

Kodi: 71-005
3 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 3 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Lente e kamerës celulare me kapëse - Fisheye mbështet plotësisht smartfonët dhe tabletët, gjë që zgjeron këndin e shikimit të kamerës.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Lente e kamerës celulare me kapëse - Fisheye mbështet plotësisht telefonat inteligjentë iPhone/Samsung/HTC/LG/Huawei/Xiaomi dhe tabletët, gjë që zgjeron këndin e shikimit të kamerës. Lentja e telefonit falë sistemit të bashkëngjitjes me kapëse dhe dizajn unik mund të përdoret pothuajse në të gjitha llojet e celularëve dhe tabletave . Me këtë lente HD me kënd super të gjerë, mund të kapni imazhe me rezolucion të lartë deri në 166° .

lente sy peshku për celular

Instalimi i lentës është i thjeshtë dhe i shpejtë, duke përdorur kapësen për të ngjitur lentet në pjesën e sipërme të telefonit, kështu që do të mbulojë lentet dhe mund të filloni të bëni fotografi. Krijoni foto dhe video në një dimension krejtësisht të ri për të kapur sa më shumë detaje që të jetë e mundur në një shkrepje me një lente fisheye.

Lente klasike

Foto klasike e lenteve të syve të peshkut

Lente sy peshku

Lentet e syve të peshkut të shkrepura për telefona celularë

Specifikimet:

Zmadhimi: 0.3X
Distanca minimale e fokusit: 10 mm
Këndi i shikimit - diagonale: 166°
Konstruksioni telefotografik: 3 elemente xhami
Montimi: Duke përdorur një kapëse
Përmasat: 27,8 mm (diametri) x 18,2 mm (lartësia)
Pesha: 45 g

Përmbajtja e paketës:

1 x lente Fisheye
1x kapëse montimi

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim