Lente zmadhimi celular - Lente telefoto e telefonit celular 60x zmadhimi nga 5 m - për smartphone me trekëmbësh

Kodi: 71-078
16 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 14 083 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Lente zmadhimi celular - Lente telefonike celulare telefoto zmadhimi 60x nga 5 m - për telefonat inteligjentë me trekëmbësh, kjo lente teleskopike mund të përdoret për fotografim, si dhe për regjistrim video.

Mbrojtja e blerësit

 • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
 • Garanci për produktet - 24 muaj
 • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Lente zmadhimi celular - Lente telefoni celular me telefoto Zmadhimi 60x nga 5 m - për smartphone me trekëmbësh, kjo lente teleskopike mund të përdoret për fotografim, si dhe për regjistrim video. Lentet e trekëmbëshit janë perfekte për të vëzhguar zogjtë, kafshët e egra, por edhe për kapjen e sipërfaqes së ujit. E shkëlqyeshme për ndeshje sportive në stadiume ose një koncert të preferuar. Kjo lente zmadhimi për celularin do të jetë një shoqërues i shkëlqyer dhe praktik udhëtimi, mund ta paketoni lehtësisht dhe ta merrni kudo me vete. Dizajni i vogël dhe i lehtë ju lejon të mbani lentet në çanta më të vogla shpine ose çanta dore, nuk ka nevojë të mbani çanta masive të dizajnuara për kamera fotografike.

Lente teleskopike për telefon celular - e lëvizshme me zmadhim deri në 60x

Lente teleskopike për celular - portative me zmadhim deri në 60x

Merrni foto të qarta në cilësi të shkëlqyer

Mund të vendoset zmadhimi 60x në lente. Imazhi HD me shtrembërim të lehtë ju lejon të krijoni foto dhe video perfekte. Me lente, ju mund të kapni me lehtësi dhe uniformë skenën brenda 800 ms në cilësi të shkëlqyer me çdo smartphone. Me zmadhimin optik, ju mund të zmadhoni detaje të reja dhe të qarta!

Lente zmadhimi për smartphone 60x

Lente dhe strehim i avancuar nga aliazh alumini

Lentet e besueshme janë prej alumini të qëndrueshëm dhe xhami optik me cilësi të lartë. Lentet e objektivit reduktojnë maksimalisht dritën e shpërndarë, por edhe reflektimet dhe fantazmat. Imazhi fokusohet shumë lehtë duke rrotulluar unazën e fokusit. Duke përdorur telefonin inteligjent së bashku me këtë lente, mund të bëni foto dhe video të bukura profesionale. Me të do të krijoni dhe ruani kujtime të mrekullueshme, për të cilat me të drejtë mund të jeni krenarë.

lente zmadhimi për telefonat inteligjentë

Dizajn unik, performancë e lartë

Mund ta instaloni lentet shumë thjesht dhe me lehtësi duke përdorur kapësen. Me kapëse, ju e rregulloni lenten sipër celularit në mënyrë që lentet të mbulohen dhe të filloni të bëni fotografi. Universaliteti i lenteve lejon që ajo të ngjitet në 98% të telefonave inteligjentë. Një fije praktike do t'ju ndihmojë të lidhni lentet në telefonin tuaj celular. Kapëse është e fiksuar me gomë për të parandaluar gërvishtjen e telefonit inteligjent.

Lente trekëmbëshe për smartphone

Çanta praktike

Paketa përfshin një çantë praktike, të cilën me siguri do ta vlerësoni. Ai përfshin gjithashtu një mbulesë për lentet, e cila e mbron atë nga gërvishtjet ose dëmtimet e tjera gjatë transportit.

lente për zmadhimin e televizorit celular

Specifikim:

 • Fokusi: nga 5m - pafundësi
 • Diametri i lenteve: φ50 mm
 • Zmadhimi optik: 60x
 • Ndërfaqja e lenteve: M17*P0.75
 • Gjatësia e lenteve: 260 mm / 10.2 inç
 • Ndërtimi: 8 shtresa
 • Pesha e lenteve: 590 g / 20,8 oz
 • Materiali: Xham optik + aliazh alumini + plastikë ABS
 • Klip i fortë dhe i qëndrueshëm
 • Dylbi monokulare me fokus të dyfishtë
 • Regjistrim HD me cilësi të lartë në distanca të gjata
 • Përmasat: 29.2 x 11.2 x 7.8 cm
 • Ngjyra: e zezë E përputhshme me shumicën e telefonave dhe tabletave HUAWEI / iPhone / Samsung / Xiaomi / iPad etj.


Përmbajtja e paketës:

1x Tripod
1x Mbulesa e lenteve
1x Klip universal
1 x çantë

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim