SET mikrofonin e telefonit inteligjent me valë 2x me transmetues me USBC + Klip + regjistrim 360°

Kodi: 71-085
4 900 L 3 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 3 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

SET Mikrofoni Wireless 2x me transmetues me USBC + Clip + regjistrim 360° është i përsosur për krijimin e regjistrimeve audio ose video në cilësi të përsosur.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

SET Mikrofoni Wireless 2x me transmetues me USBC + Clip + regjistrim 360° është perfekt për krijimin e regjistrimeve audio ose video në cilësi të përsosur. Dizajni me cilësi të lartë të mikrofonit dhe ndjeshmëria e tij e lartë sigurojnë regjistrim të lehtë të audios. Jetëgjatësia më e gjatë e baterisë dhe mungesa e kabllove të panevojshme do të bëhen përparësitë kryesore të mikrofonit. Ai do të shërbejë si për profesionistët ashtu edhe për përdoruesit e zakonshëm, me të vërtetë mund të përdoret nga kushdo.

Mikrofoni i telefonit inteligjent

Pajtueshmëria dhe performanca në radhë të parë

Mikrofoni me valë është një aksesor ideal për të gjithë telefonat inteligjentë. Bateria e integruar zgjat deri në 6 orë , e cila është kohë e mjaftueshme për të bërë një regjistrim audio. Gama e mikrofonit në një hapësirë të mbyllur është deri në 20 m , falë të cilave nuk do të kufizoheni në regjistrimin tuaj.

Smartphone celular me mikrofon pa tela

Reduktimi i zhurmës së erës pa asnjë problem

Avantazhi më i madh i mikrofonit me valë është minimizimi inteligjent i zhurmës së ambientit. Edhe nëse e përdorni në një mjedis të zhurmshëm ose jashtë me erë të fortë. Filtrimi i këtyre tingujve do të sigurohet nga mbrojtja që është pjesë e mikrofonit. Çelësi i ndezjes/fikjes do të rrisë komoditetin e përdorimit, falë tij do të jeni të sigurt që mikrofoni është gjithmonë në punë.

Mikrofon multifunksional pa tela

Lidhja është gjithmonë e lehtë

Një pjesë integrale e mikrofonit është një kabllo karikimi USB , falë të cilit mund ta karikoni plotësisht brenda 120 minutave. Burimi i mikrofonit është bateria e integruar 80 mAh, e cila ka një qëndrueshmëri të shkëlqyer deri në 6 orë . Klipi lejon rrotullimin 360° , gjë që do ta bëjë pak më të lehtë punën me zërin.

Mikrofoni i telefonit celular - mikrofon smartphone

Paketimi praktik është një garanci sigurie

Përveç kabllos USB-C të karikimit, paketa përfshin edhe një kuti ruajtëse për transferimin e sigurt të mikrofonit pa e dëmtuar atë. Kjo do të sigurojë një jetë më të gjatë për mikrofonin, si dhe një pamje të jashtme ende të këndshme. Ju nuk keni nevojë për një lidhje bluetooth përmes aplikacionit celular, thjesht futni transmetuesin në celularin tuaj dhe ju keni një rreze të garantuar prej 20 metrash nga smartfoni juaj.

Mikrofon për smartphone - wireless

Specifikim:

  • Gama: deri në 20 m
  • Bateri e integruar 80 mAH
  • Koha e karikimit: përafërsisht. 2 orë
  • Jetëgjatësia e baterisë: deri në 6 orë
  • Reduktim inteligjent i zhurmës
  • Klip 360°
  • Ngjyra: e zezë


Përmbajtja e paketës:

2x mikrofon me valë
2x Mbrojtje kundër erës për mikrofonin molitan
2x kabllo USB-C
1x transmetues për celular
1x kuti mbajtëse
1x manual përdorimi

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim