Bizhuteri USB - Çanta dore luksoze

Kodi: 17-026
3 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Bizhuteri USB në formën e çantës luksoze të disponueshme për shitje online në dyqanin tonë elektronik. Një dhuratë luksoze që me siguri do t'i kënaqë të gjithë.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Bizhuteri USB në formën e çantës luksoze të disponueshme për shitje online në dyqanin tonë elektronik. Ky model unik përfaqëson një çantë dore me kristale , që mund ta përdorni si një shtesë në modë e çantës për përdorimin praktik të transferimit të skedarëve. Fshehtësia USB 16 GB mund të vishet tani me ju kudo, madje edhe me stil. Në dyqanin tonë elektronik mund të blini edhe çelësa të tjerë USB të cilësisë së lartë në formën e bizhuterive.

• Kapaciteti: 16 GB
• Materiali: Metal, aliazh zinku, kristal

Specifikimet:

Kapaciteti: 16 GB
Shpejtësia USB: USB 2.0
E përputhshme me: Windows, Mac OS dhe Linux
Temperatura e punës: 0 ° C deri në 60 ° C (32 ° F deri në 140 ° F)
Temperatura e funksionimit: -20 ° C deri në 85 ° C (-4 ° F deri në 185 ° F)

Paketa përfshin:

1x çelës USB
1x zinxhir

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim