Çelës USB elegant i zbukuruar me diamant të rremë

Kodi: 17-010
3 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Çelësa USB elegant ose disqe USB flash me bizhuteri në formë - shitje me çmime të volitshme që mund t'i blini online në dyqanin tonë elektronik. Gjithashtu i përshtatshëm si një dhuratë e shkëlqyer.

Mbrojtja e blerësit

 • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
 • Garanci për produktet - 24 muaj
 • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Çelësa USB elegant ose disqe USB flash në formë bizhuteri në shitje online në dyqanin tonë elektronik. Ky model unik është dekoruar shumë me gurë të bardhë. USB flash drive me 16 GB mund të vishet në qafë si një xhevahir i bukur, i cili nëse është e nevojshme mund të përdoret si çelës USB. Çelësat luksoz USB janë gjithashtu idealë si një dhuratë e shkëlqyer që do të kënaqë jo vetëm gratë. Gjithashtu i përshtatshëm si dhuratë për klientët, punonjësit ose partnerët tuaj të biznesit. Në dyqanin tonë elektronik mund të blini disqe USB cilësore në formë bizhuteri.

 • Gurë: rhinestones
 • Materiali: metal, aliazh zinku

Specifikimet:

Kapaciteti: 16 GB
Shpejtësia USB: USB 2.0
E përputhshme me Windows, Mac OS dhe Linux
Temperatura e punës: 0 ° C deri në 60 ° C (32 ° F deri në 140 ° F)
Temperatura e funksionimit: -20 ° C deri në 85 ° C (-4 ° F deri në 185 ° F)

Paketa përfshin:

1 x xhevahir USB
1x zinxhir në unazën e çelësit

  Diskutimi i produktit (0)

  A keni pyetje në lidhje me produktin?
  Bëj pyetje në diskutim

  Ende nuk ka pyetje
  Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

  Vlerësimi i produktit (0)

  Nuk ka ende asnjë vlerësim