Çelës USB Super Mario - 16 GB

Kodi: 17-038
3 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Çelës USB Super Mario - 16 GB i disponueshëm për shitje në dyqanin tonë elektronik. USB flash drive në formën e figurës më të famshme arcade Super Mario.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Çelës USB Super Mario - 16 GB i disponueshëm për shitje në dyqanin tonë elektronik. USB flash drive në formën e figurës më të famshme arcade Super Mario me përpunim preciz . Tani mund të ruani dhe transferoni skedarët tuaj në një disk USB elegant . Një dhuratë e mrekullueshme për një fans të serialit të famshëm Super Mario nga Nintendo. Në e-shopin tonë ne ofrojmë çelësa USB të ndryshëm cilësorë dhe argëtues me çmime të jashtëzakonshme.

• Kapaciteti: 16 GB
• Materiali: Silikoni

Specifikimet :

Kapaciteti: 16 GB
Shpejtësia USB: USB 2.0
E përputhshme me: Windows, Mac OS dhe Linux
Temperatura e punës: 0 ° C deri në 60 ° C (32 ° F deri në 140 ° F)
Temperatura e funksionimit: -20 ° C deri në 85 ° C (-4 ° F deri në 185 ° F)

Paketa përfshin:

1x çelës USB

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim